Author Archives: Yasir Abasi

Enter Shikari zase v Praze

The_Mindsweep_CoverNaposledy byli Enter Shikari v Praze 13. ledna 2015 přesně 6 dní před vydáním desky „The Mindsweep“. To se zdálo jako šitka, protože deska ještě nebyla venku, ale songy už se měly hrát live. Majndsvýp nakonec ale leaknul a všichni si to stejně pustili předem. Pak tu byli ještě o 9 měsíců později v Brně, ale tam nikdo nebyl, protože v Brně nikdo nebydlí a kdo ano, tak chodí na pole orat s traktorem a metuly ho nezajímaj. Ano, bydlím v Praze, uhodli jste to správně. No každopádně teď tu Enter Shikari budou znovu a to 9. prosince 2017 a v Praze!

Frontman kapely Exit Empire zavraždil Bon Joviho

coverNejdřív vám teda povím kdo to vlastně ti Exit Empire jsou, protože se vsadím, že většina z vás je vůbec nezná. Je to kapela, ve který hraje na basu Timmy Růžička, kterej vyhrál naší cover soutěž. V dohodě bylo, že kdo vyhraje, tomu zhejtíme kapelu. Timmy poslal EP jeho nový kapely a já slib dodržel a zhejtil ho. Ve skutečnosti vlastně ale ne, protože mě to celkem bavilo, což je hlavně důvod, proč o nich píšu znova. Tenhle článek už v dohodě nebyl, ten píšu z vlastní iniciativy, tak abyste jako neřekli, že jsme sellouts. Nebo si to vlastně klidně řekněte, mě to nezajímá.

Enter Shikari feat Big Smoke?

es-superchargeV mém velkém comebacku před pár dny jsem předeslal, že vám povím něco o Enter Shikari. Před asi třemi týdny vydali novej song a já vám teďkonc řeknu, co si o tom teda jako myslim. Je to blitka, anebo je to nejlepší song na světě?

Hacktivist – 2 ROTTEN (dvě shnilý)

2rottenŽe se vůbec ještě divíte. Tři měsíce jsem nic nenapsal, neozvu se vám, nedám vědět. Dokonce i ta trička, která jsem slíbil jako výhru za cover soutěž skoro už před půl rokem, jsem ještě neodeslal (dokonce jsem je ještě ani nezačal vyrábět, jo, takovej jsem čůrák, ale budou brzy). Sral jsem na to nejvíc, žejo. Ale dyť nás už znáte. Tohle je každou chvíli. Vždycky se na to bez varování na několik měsíců vychčijem a pak z ničeho nic zase comeback a pak zas hovno. Takže teď máme opět co dohánět.

The.Switch – The.Switch

the.switchKapelu The.Switch nejspíš neni třeba nijak zvlášť představovat. Na český scéně maj už celkem zaběhlý jméno, jejich kytarista dokonce jede Bandzone.cz, což je už dlouho let vlastně takovej malej českej MySpace. No takže když nám Jan Té Jé Tuček napsal, že vydávaj novou desku, řekl jsem si, že na to recku vyseru. Tak proč tak pozdě?

Gothic metalový muzikál aneb z tohodle se mi chce intenzivně srát

mollgothTo jsem takhle seděl odpoledne u internetů a sledoval video s názvem Chomik głodomór („hladový“ se polsky fakticky řekne jakože „hladomor“ (debilita)), když v tom mi informátor poslal následující video, prý bez komentáře. Tak se na to asi nejdřív podívejte sami a pak si o tom něco povíme, jo? Jmenuje se to „Sídlo vampýra“.

Platí si Phoibos views na YouTube?

phoibosPřed pěti dny mi týpek z The Fall Of Ghostface poslal tenhle djent. Prej že si to mám pustit, že to jako mixoval on pro nějaký svoje friends, a že na to mám napsat článek. Moje okamžitá reakce v duchu (to jsem mu nenapsal): „To určitě. Ty mi tak budeš diktovat o čem mám psát a ještě ke všemu vybereš nějaký random djenty. Tak to nikdy.“ Pak mě ovšem jedna věc natolik zaujala, že jsem se rozhodl ten článek stejně napsat.

Nejhorší video na světě – Metallica vs. Superfan

metallicavssuperfanNa YouTube lze objevit leccos. Cool POV z veverčího obleku nebo jak se tomu řiká, což ve fullskříň na velkym monitoru vypadá naprosto parádně; záznam z Discovery channelu o tom, jak se vyráběj párátka; video s vysvětlením aerodynamického třesku; nebo dokonce i týpka hrajícího na kytaru, kterej místo slidu používá lžičku. To jsou všechno celkem parády, jenže pak se taky může stát, že zabrousíte na tu odvrácenou stranu jůtubí.

Exit Empire – Exit Empire

coverExit Empire? Co to jako je za nesmysl? Když to zadám do facebooku, najde mi to jenom nějaký posraný obleky. Yasire, to je zas nějaká sračka, ne?“ Tak bacha. Máme pro vás totiž něco exkluzivního a to, že to nejde nikde najít, je součástí té exkluzivnosti.

Vyhlášení soutěže o nejlepší cover na náš singl Můj názor

profilovka1V prosinci loňského roku jsme vydali náš vůbec první singl „Můj názor“. Od té doby až do dneška na tom naskákalo neuvěřitelných 272 zhlédnutí, takže jsme na tom vydělali asi $0,1. Good job! Vyhlásili jsme v tom článku ale i soutěž o to, kdo udělá ten nejlepší cover. Deadline byl 31. ledna a vítěz měl obdržet samolepky Nolly.cz a hejt na jeho kapelu v exkluzivním článku.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde