Category Archives: News

Definuje Mě definují nějakou identitu

definuj mě 150Oukej tak já to teda napíšu. Je to česká kapela, což nám přináší větší fejm. Navíc mi to kurva už tejden vyskakuje jako sponzorovaný příspěvek na FB a já z toho chci chcípnout, ale je to pořád lepší než čerstvě narozené děti a ožíračky v El Mágicu. Na Define Me už jsem jednou psal, ale tenkrát ještě neměli žádnej vymazlenej klip od Radima Věžníka. Od tý doby se toho dost změnilo. Už tam nezpívá ten člověk co tam zpíval a možná ještě někdo další, moc to nepoznám, protože jsou všichni vystajlovaný a nejspíš se mohla změnit i jejich hmotnost.

Frontman kapely Exit Empire zavraždil Bon Joviho

coverNejdřív vám teda povím kdo to vlastně ti Exit Empire jsou, protože se vsadím, že většina z vás je vůbec nezná. Je to kapela, ve který hraje na basu Timmy Růžička, kterej vyhrál naší cover soutěž. V dohodě bylo, že kdo vyhraje, tomu zhejtíme kapelu. Timmy poslal EP jeho nový kapely a já slib dodržel a zhejtil ho. Ve skutečnosti vlastně ale ne, protože mě to celkem bavilo, což je hlavně důvod, proč o nich píšu znova. Tenhle článek už v dohodě nebyl, ten píšu z vlastní iniciativy, tak abyste jako neřekli, že jsme sellouts. Nebo si to vlastně klidně řekněte, mě to nezajímá.

Enter Shikari feat Big Smoke?

es-superchargeV mém velkém comebacku před pár dny jsem předeslal, že vám povím něco o Enter Shikari. Před asi třemi týdny vydali novej song a já vám teďkonc řeknu, co si o tom teda jako myslim. Je to blitka, anebo je to nejlepší song na světě?

Hacktivist – 2 ROTTEN (dvě shnilý)

2rottenŽe se vůbec ještě divíte. Tři měsíce jsem nic nenapsal, neozvu se vám, nedám vědět. Dokonce i ta trička, která jsem slíbil jako výhru za cover soutěž skoro už před půl rokem, jsem ještě neodeslal (dokonce jsem je ještě ani nezačal vyrábět, jo, takovej jsem čůrák, ale budou brzy). Sral jsem na to nejvíc, žejo. Ale dyť nás už znáte. Tohle je každou chvíli. Vždycky se na to bez varování na několik měsíců vychčijem a pak z ničeho nic zase comeback a pak zas hovno. Takže teď máme opět co dohánět.

Gothic metalový muzikál aneb z tohodle se mi chce intenzivně srát

mollgothTo jsem takhle seděl odpoledne u internetů a sledoval video s názvem Chomik głodomór („hladový“ se polsky fakticky řekne jakože „hladomor“ (debilita)), když v tom mi informátor poslal následující video, prý bez komentáře. Tak se na to asi nejdřív podívejte sami a pak si o tom něco povíme, jo? Jmenuje se to „Sídlo vampýra“.

Platí si Phoibos views na YouTube?

phoibosPřed pěti dny mi týpek z The Fall Of Ghostface poslal tenhle djent. Prej že si to mám pustit, že to jako mixoval on pro nějaký svoje friends, a že na to mám napsat článek. Moje okamžitá reakce v duchu (to jsem mu nenapsal): „To určitě. Ty mi tak budeš diktovat o čem mám psát a ještě ke všemu vybereš nějaký random djenty. Tak to nikdy.“ Pak mě ovšem jedna věc natolik zaujala, že jsem se rozhodl ten článek stejně napsat.

While She Sleeps + 20 vteřin Oli Sykes

wssssWhile She Sleeps se chystaj na vydání nový desky „You Are We“, na kterou vyžebrali od lidí na Pledgemusic a na kterou lidi z Česka nemůžou přispět, protože to je vysraný a diskrimináce. Každopádně se tam dalo získat několik cenností, jako třeba lampa ze zesíku použitýho na desce na dřevěnym podstavci, snímač použitej na desce, tatáž od buřtů z kapely nebo cihla. Máme teda zatim čtyři songy, z nichž poslední měl včera premiéru na nějakym rádiu a dneska na to vydali klip. Dokonce se v něm zjeví sám Olí.

Severals hrajou živě, ale vlastně jen ve studiu

16830839_388264641547271_2726278808007425509_nDneska budu zlej, dneska budu zlej, obličejem na zem a prdel nahoru dej. Obrazně řečeno. Nechápejte mě špatně, jsem taky jenom člověk, prostě jsem dneska měl blbej den v práci a nic mi nedělá větší radost než svoje chmury a smutky vylejt do článku na Nollym. Prostě v takovym okamžiku se mi radši vyhněte. Obrazně řečeno. Stačí, když v takovýhle dny nebudete vydávat desky, klipy ani singly. No ale to byste nesměli bejt Severals.

Emmure a jejich podprahově satanský video

1400x1400Jak jsem již předeslal v minulym článku, některý kapely taky cenim a jednou z nich jsou Emmure. Jestli se mě ptáte proč, tak krom toho, že mě baví nekonečný sekvence breakdownů a úšuky na prázdný struny, tak mam taky rád Frankieho Palmeriho. On je to totiž trošku zmrd a co bysme to byli za zmrdkou stránku, kdybychom neobdivovali jiný zmrdy, že? Frankie Palmeri je zkrátka můj kůň, internet si na něj může kydat sračky, jak chce. Tak.

Nergal and That Man and jeho nový bluesový video

MATMDnes se nebude moc hejtit, protože sem tam se objeví i kapely, který jsou dobrý, který máme rádi a který dokonce adorujeme. Tenhle tejden se, co se novinek týče, sešly rovnou dvě kapely, který vydatně cenim, hlavně teda kvůli jejich frontmanům. 0mm0r0 a Me And That Man.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde