Category Archives: Videa

Definuje Mě definují nějakou identitu

definuj mě 150Oukej tak já to teda napíšu. Je to česká kapela, což nám přináší větší fejm. Navíc mi to kurva už tejden vyskakuje jako sponzorovaný příspěvek na FB a já z toho chci chcípnout, ale je to pořád lepší než čerstvě narozené děti a ožíračky v El Mágicu. Na Define Me už jsem jednou psal, ale tenkrát ještě neměli žádnej vymazlenej klip od Radima Věžníka. Od tý doby se toho dost změnilo. Už tam nezpívá ten člověk co tam zpíval a možná ještě někdo další, moc to nepoznám, protože jsou všichni vystajlovaný a nejspíš se mohla změnit i jejich hmotnost.

Frontman kapely Exit Empire zavraždil Bon Joviho

coverNejdřív vám teda povím kdo to vlastně ti Exit Empire jsou, protože se vsadím, že většina z vás je vůbec nezná. Je to kapela, ve který hraje na basu Timmy Růžička, kterej vyhrál naší cover soutěž. V dohodě bylo, že kdo vyhraje, tomu zhejtíme kapelu. Timmy poslal EP jeho nový kapely a já slib dodržel a zhejtil ho. Ve skutečnosti vlastně ale ne, protože mě to celkem bavilo, což je hlavně důvod, proč o nich píšu znova. Tenhle článek už v dohodě nebyl, ten píšu z vlastní iniciativy, tak abyste jako neřekli, že jsme sellouts. Nebo si to vlastně klidně řekněte, mě to nezajímá.

While She Sleeps + 20 vteřin Oli Sykes

wssssWhile She Sleeps se chystaj na vydání nový desky „You Are We“, na kterou vyžebrali od lidí na Pledgemusic a na kterou lidi z Česka nemůžou přispět, protože to je vysraný a diskrimináce. Každopádně se tam dalo získat několik cenností, jako třeba lampa ze zesíku použitýho na desce na dřevěnym podstavci, snímač použitej na desce, tatáž od buřtů z kapely nebo cihla. Máme teda zatim čtyři songy, z nichž poslední měl včera premiéru na nějakym rádiu a dneska na to vydali klip. Dokonce se v něm zjeví sám Olí.

Severals hrajou živě, ale vlastně jen ve studiu

16830839_388264641547271_2726278808007425509_nDneska budu zlej, dneska budu zlej, obličejem na zem a prdel nahoru dej. Obrazně řečeno. Nechápejte mě špatně, jsem taky jenom člověk, prostě jsem dneska měl blbej den v práci a nic mi nedělá větší radost než svoje chmury a smutky vylejt do článku na Nollym. Prostě v takovym okamžiku se mi radši vyhněte. Obrazně řečeno. Stačí, když v takovýhle dny nebudete vydávat desky, klipy ani singly. No ale to byste nesměli bejt Severals.

Emmure a jejich podprahově satanský video

1400x1400Jak jsem již předeslal v minulym článku, některý kapely taky cenim a jednou z nich jsou Emmure. Jestli se mě ptáte proč, tak krom toho, že mě baví nekonečný sekvence breakdownů a úšuky na prázdný struny, tak mam taky rád Frankieho Palmeriho. On je to totiž trošku zmrd a co bysme to byli za zmrdkou stránku, kdybychom neobdivovali jiný zmrdy, že? Frankie Palmeri je zkrátka můj kůň, internet si na něj může kydat sračky, jak chce. Tak.

Nergal and That Man and jeho nový bluesový video

MATMDnes se nebude moc hejtit, protože sem tam se objeví i kapely, který jsou dobrý, který máme rádi a který dokonce adorujeme. Tenhle tejden se, co se novinek týče, sešly rovnou dvě kapely, který vydatně cenim, hlavně teda kvůli jejich frontmanům. 0mm0r0 a Me And That Man.

Klip na Don’t Panic od John Wolfhooker. Hnědel nebo masterpiece?

coverKdyž já za to fakt nemůžu. My nechcem psát jenom o nich, ale oni furt něco podnikaj. Ne jako vy ostatní líní sráči, kteří se místo nahrávání desek a klipů jenom válíte doma na prdeli a smažíte GTA. Ne počkat, to dělám vlastně já, jsem to splet. No nic, prostě vy ostatní neděláte nic, co by mě donutilo o vás psát. Proto na závěr tohoto článku vložím i odstavec s názvem: „Jak zaujmout Yasira, aby o vás napsal článek.“ Ale teď se pojďme podívat na ten novej klip.

AT•LANTIS nominovaní na Objev roku… bohužel jen na Nolly.cz

cdTo my si tady vždycky najdem nějakýho obětního beránka. Dlouho to byli Attack The Hero, částečně John Wolfhooker, ale o nich toho padlo už dost a opakovaný vtip přestává být vtipem. Zkrátka to chce někoho novýho, koho budem šikanovat a brát mu svačinu. Snad sám Nolly ovšem asi vystoupil do nějakýho svýho židovskýho nebe a seslal nám na zem projekt AT•LANTIS. Díky, toda, šokran!

Enter Shikari – Hoodwinker

enter-shikari-hoodwinker-single-2016V minulosti jsme se už několikrát setkali s kritikou, že naše články nejsou dostatečně objektivní. Dovolte mi tedy, abych vás uvedl do reality, protože někteří z vás to očividně ještě nepochopili. Naše články obsahují přesně 0 % objektivity a přesně 100 % subjektivity. Když mě něco sere, řeknu, že je to zkurvená vysranost a vůbec mě nezajímá, že tam třeba jsou libový harmonie na kytaru. A když mě něco baví, tak řeknu, že je to nejlepší věc na světě a mám v prdeli, že je v nahrávce rozladěná kytara.

Metallica vydává klip, ve kterém se můry koukaj na televizi

hardwiredVčera vyšel další singl z připravované desky Hardwired… To Self-Destruct“ a jelikož jsme portál, který má převážně psát o metulech, bylo by dost trapný, kdybychom tohle téma nepokryli. Takže na ten klip pojďme společně podívat.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde