Category Archives: Kapely

Dual Kill Experiment a jejich 2 songy

dkeMubarak mě před nedávnem upozornil, že prej to tady pěkně zajebávám, protože zatímco on a Yasir poctivě hejtujou, já si píšu akorát o tom co mě baví, což prej podkopává koncept naší stránky. No jasně že píšu o tom, co mě baví. Já netrávim čas na internetu objevovánim novejch hovnovejch kapel a jejich následnym dissovánim, už jenom proto, že sem línej sledovat i ty, který mám rád. Yasir s Mubarakem maj navíc řekněme nějaký oblíbence a neoblíbence,

The Fall Of Ghostface vyhodili zpěvačku, protože odnesla do zastavárny všechny činely ze zkušebny

UrkVjxy60ZBo98NaS5MUGHBIpc0t3uUk (1)Možná se vám ten důvod zdá jako malichernost, vždyť v zastavárně se věci jenom zastaví a daj se zase vykoupit zpátky. Jenomže ne, tohle se podle nás nedělá, spoluhráčům z kapely se části gearu krást nemaj a už vůbec se nemaj prodávat do bazaru, aby si za to dotyčný mohl koupit pochybnou vysokoprocentní vodku polské provenience a několik kartonů Startek v měkkém obalu. Zbytek kapely se zachoval správně, že se zpěvačkou rozvázal spolupráci. Může být ráda, že na ní nezavolali policii!

Mike Malyan + Disperse = Super Djenty

mike malayanPro ty, co to nevědí, Mike Malyan je bejvalej bubeník Monuments. Bejvalej proto, že má v píče nějaký šlachy či co a tak je pro něj hraní utrpení a asi mu to i hůř de, což je docela nahovno, když hrajete ve skupině, která systematicky touruje. Rozhodnul se od nich teda dobrovolně odejít na rehabilitaci a místo něj se tam vesral Anup Sastry, kterej vypadá jako taková ta nafukovací ryba.

Další sing Born Of Osiris

boo soul sphereTakže, Born of Osiris připravujou další desku. Deska se bude jmenovat „Soul Sphere“. Deska bude asi docela šitózní. To je moje predikce, podle toho, co Born of Ostris zatim vysílaj do světa. Podle nich by ta deska totiž měla bejt libová a mělo by se tam zkloubit to nejlepší z „The New Reign“ a „The Discovery“ či co. Podle mě se tam bude výtečně ukazovat akorát to, že tu desku dělaj spíš z nutnosti, protože potřebujou prachy, aby mohli bydlet ve svym libovym baráku.

Je Jason Richardson další Lucas Mann?

jason 150Čerstvá zpráva je, že Jason Richardson opouští Chelsea Grin, aby se mohl věnovat svým vlastním hudebním záměrům. Já docela chápu, že z tý kapely odchází, protože to je dost kolaps a myslim, že tam byl poměrně nevyužitej. Spíš by mě zajímalo, jak se tam vlastně dostal, protože nedokážu pochopit, že člověk, kterej hrál v Born of Osiris a zasloužil se dost o celou desku „The Discovery“, která je totálně libová, se nechal zlákat a šel hrát do takovýho zvěrstva.

Progresivní novinky

axe-fx-iiJá mám všechny možný progresivní metuly a rocky atd. docela rád, takže neustále zkoumám, o jakejch progresivnostech bych moh napsat. Akorát, že občas už mě nebaví scrollovat FB, protože k tomu, abych se dostal k nějaký použitelný novince, si musim prohlídnout milion nějakejch fotek z dovolenejch a pařeb lidí, co mě buď serou nebo je neznám. No, ale protože chci mermomocí napsat novinku, tak se chytám všeho možnýho.

Elitist se rozpadli

A11659349_10153114462704794_7148064106481194693_nchjo, je tomu pouhých 21 hodin, co jsem se z Facebooku dozvěděl, že moje oblíbená skupina Elitist se rozpadla, přerušila a zrušila a už asi nikdy nic nebude hrát. To je mi ovšem líto, protože Elitist byli liboví a měl jsem je rád.

Skyharbor a tak

xichtChtěl jsem dneska napsat a publikovat recenzi, ale protože mě stihnul předběhnout Yasir, rozhodl jsem se podat akorát nějakou novinku ze světa vesmírů. Sice už to neni uplně nejnovější (protože ten den byli i MDB, čehož jsem se zhostil a už se mi nechtělo dělat dvě věci), ale furt je to poměrně nový. Je to novej singl Skyharbor se jménem „Out of Time“.

The Faceless už maj zase členy

FacelessKapela The Faceless, která je docela dost hodně tvrdá, už má zase víc členů než jen jednoho! Dávají nám to vědět hlavně prostřednictvím Facebooku, kam zase začli psát a kam taky postujou všechny možný fotky, který jsou zatim jen Michael Keene a někdo nebo fotka jejich zabalenejch cajků v potřebách Gator.

Periphery jdou do filmu

juggernaut_omegaJak jsem byl právě informován z profilu Mishy Mansoora, Periphery budou ke svému novému dvojalbu, nesoucímu název Juggernaut, vydávat také dokument o jeho tvorbě. Podle již zveřejněného traileru se můžeme dohadovat, o čem tento skvost bude.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich