Category Archives: Články a různá povídání

Nejhorší video na světě – Metallica vs. Superfan

metallicavssuperfanNa YouTube lze objevit leccos. Cool POV z veverčího obleku nebo jak se tomu řiká, což ve fullskříň na velkym monitoru vypadá naprosto parádně; záznam z Discovery channelu o tom, jak se vyráběj párátka; video s vysvětlením aerodynamického třesku; nebo dokonce i týpka hrajícího na kytaru, kterej místo slidu používá lžičku. To jsou všechno celkem parády, jenže pak se taky může stát, že zabrousíte na tu odvrácenou stranu jůtubí.

Mazel tov! Vyvěste fangle, Nolly.cz slaví dva járy!

Happy-birthday-cake-with-name-edit-for-facebook-7Ačkoli se to zdá neuvěřitelný, Nolly.cz, tahle nesmyslná továrna na hněv počatá mohutným a slizkým výstřikem z chlupatých koulí samotného Satana s úmyslem zničit českou kytarovou scénu se dožívá požehnaného věku dvou let. Pevně věříme, že nám to spousta lidí nepřálo, respektive si možná přálo, abysme zdechli a tak, což se mohlo zdát být skutečností, o čemž se mohl přesvědčit každý, kdo v uplynulých dvou týdnech navštívil web. Jo, byli jsme offline vážení. Ha ha, fuck off žejo, už zase jedeme na plný obrátky a makáme na svý pověsti největších píčusů na scéně.

Vyhlášení soutěže o nejlepší cover na náš singl Můj názor

profilovka1V prosinci loňského roku jsme vydali náš vůbec první singl „Můj názor“. Od té doby až do dneška na tom naskákalo neuvěřitelných 272 zhlédnutí, takže jsme na tom vydělali asi $0,1. Good job! Vyhlásili jsme v tom článku ale i soutěž o to, kdo udělá ten nejlepší cover. Deadline byl 31. ledna a vítěz měl obdržet samolepky Nolly.cz a hejt na jeho kapelu v exkluzivním článku.

Proč se ISIS raději nevěnuje hudební produkci?

isis-flagV poslední době se dost často mluví o Islámskym státu. Rád bych dnes tuto problematiku adresoval a prezentoval svůj návrh. Pocházím z Israele, takže si myslím, že mám mandát na to jim kecat do toho, co tam u nás doma vyváděj.

Misfolded – Indiánský týdeník #2

crow-indian-warriorDnes se v Indiánském týdeníku podíváme na další indiánskou (indie) kapelu z České republiky a to Misfolded, což by údajně měl být melodic death metal. V novinářském kurzu v Izraeli nás ovšem učili, že aby si čtenář chtěl přečíst celý článek, musí mu redaktor přednést zápletku, která ho bude nutit dočíst článek až do konce. Takže tento melodeath z Čech skrývá jedno velké tajemství a jen já vám prozradím jaké!

Veselé Velikonoce přeje Nolly.cz

profilovka1Dneska je 28. března a to neznamená nic jiného, než že je velikonoční pondělí… No hovno žejo, nikdo pořádně neví proč je to zrovna dneska a ne třeba příští tejden a kdyby to nevěděly vaše libový mobily, nevěděli byste to ani vy.

Ennoia – Indiánský týdeník #1

indiánPečlivým monitoringem aktivity u našich příspěvků jsme zjistili, že článek o random české/slovenské kapele si přečte řádově mnohem víc lidí, než článek o nějaké světové kapele. A je uplně jedno, že ta česká má třeba 4000 likes a ta světová třeba 400 000. Prostě když napíšete recenzi na novou desku Metallicy, budou to mít všichni intenzívně v prdeli, zatímco informaci o tom, že The Fall of Ghostface opouští zpěvačka, to chce každej vědět.

Mubarak is back

10574431_1595616510659953_6248323648117440983_nJe to tady, lišák je zpátky v kurníku, doufam, že máte radost. Výmluvy, proč jsme na to teď zas dva měsíce srali, si necháme od cesty, stejně nám to nikdo nežere a nikoho to nezajímá. Takže přistoupíme rovnou k věci.

Top 2015 – Yasir Abasi

10899754_990391850989001_1932346467_nTakže Saddam už vám všem přednesl svoje zhodnocení roku 2015, tak teď je řada na mně. Bohužel na rozdíl od Saddama (a asi i Mubaraka) jsem napůl hudební negramot, Mastodon je pro mě slon a ještě před dvěma rokama jsem si myslel, že Cypress Hill je čtvrť v Los Angeles stejně jako Hollywood. Tudíž moje zhodnocení nebude ani zdaleka obsahovat 8 top desek roku jako u Saddama. Vlastně jsem nedal dohromady ani pět. No a co vole? Mrdám to, ne?

Top 2015 – Saddam Halpern

tom iconVzhledem k tomu, že se blíží konec roku, jsme se jako řádný internetový magazín o hudbě a felení rozhodli zveřejnit jakýsi seznam, který shrnuje naše oblíbený i neoblíbený počiny tohoto roku. To je samozřejmě dost zodpovědný úkol, protože člověk musí zjišťovat, co tenhle rok vlastně vyšlo a jestli je to nejlepší nebo jenom ne na hovno. Na rozdíl od loňskýho roku je letošní ovšem na metuly docela chudej a já spíš furt poslouchám libový loňský desky, ale přece jenom se tam něco najde.

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde