Category Archives: Rozhovory

Rozhovor – Егор Ерушин

egor trustfallRozhovor tady dlouho nebyl, není liž pravda? Tenhle vzniknul už nějakej ten pátek zpátky, v lednu, ale kvůli škole a následně kvůli průseru s webem ho můžeme vydat teprve teď. Teda ono to celý bylo jinak, původně jsem oslovil Tomáše RAclavskýho, aby nám něco pověděl, ovšem neměl na to čas, protože nahrává heavymetaly a kupuje si novej shit do studia, zkrátka chce bejt platnym občanem naší společnosti, řeší dospělácký věci a na nějaký naše random píčoviny nemá čas. To respektujeme, proto jsme oslovili někoho, kdo možná neni tak slavnej, ale zase má na druhou stranu účet na BKohtakte a je v současnosti exponován kvůli svý bejvalý kapele. Tak snad neni rozhovor moc outdated a oblaží vám den. Dámy a pánové, Jegor Erjušin!

Rozhovor s Purrity

purrity cdVytvořili jsme tu u nás na webu sekci Rozhovory a už přes rok je tam pouze jeden příspěvek. V redakci jsme se shodli, že je to teda pěkně trapný a že bychom měli něco přihodit. Jenže to máte těžký. My ty kapely rádi nemáme a říkáme to nahlas a to se rozumí, že je pak těžší sehnat matroš na rozhovor, protože na rozdíl od článků, kde jenom naházíme špínu a pustíme to do světa, tady na tu špínu musí kapela i odpovědět. Neni to easy, ta novinařina.

John Wolfhooker – post-kanadské interview

John Wolfhooker - John WolfhookerKapela John Wolfhooker, a jejich preference analogového nahrávání oproti Axe FX, je u nás v redakci dobře známá. Jan Vlkohákáč před nedávnem na netu vyhráli soutěž, která jim zařídila hraní na fesťáku Envol Et Macadam (což zní jako býčí zápasy) v Kanadě po boku kapel jako je například Rise Against, který celkem cenim a jako malej jsem je dost smažil, nebo třeba MillencolinDespised Icon, který mám zas třeba intenzivně v píči, protože jsem o nich nikdy neslyšel.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain