Category Archives: Songy z Yutabu a Soundcloudu

Enter Shikari feat Big Smoke?

es-superchargeV mém velkém comebacku před pár dny jsem předeslal, že vám povím něco o Enter Shikari. Před asi třemi týdny vydali novej song a já vám teďkonc řeknu, co si o tom teda jako myslim. Je to blitka, anebo je to nejlepší song na světě?

Hacktivist – 2 ROTTEN (dvě shnilý)

2rottenŽe se vůbec ještě divíte. Tři měsíce jsem nic nenapsal, neozvu se vám, nedám vědět. Dokonce i ta trička, která jsem slíbil jako výhru za cover soutěž skoro už před půl rokem, jsem ještě neodeslal (dokonce jsem je ještě ani nezačal vyrábět, jo, takovej jsem čůrák, ale budou brzy). Sral jsem na to nejvíc, žejo. Ale dyť nás už znáte. Tohle je každou chvíli. Vždycky se na to bez varování na několik měsíců vychčijem a pak z ničeho nic zase comeback a pak zas hovno. Takže teď máme opět co dohánět.

Gothic metalový muzikál aneb z tohodle se mi chce intenzivně srát

mollgothTo jsem takhle seděl odpoledne u internetů a sledoval video s názvem Chomik głodomór („hladový“ se polsky fakticky řekne jakože „hladomor“ (debilita)), když v tom mi informátor poslal následující video, prý bez komentáře. Tak se na to asi nejdřív podívejte sami a pak si o tom něco povíme, jo? Jmenuje se to „Sídlo vampýra“.

Platí si Phoibos views na YouTube?

phoibosPřed pěti dny mi týpek z The Fall Of Ghostface poslal tenhle djent. Prej že si to mám pustit, že to jako mixoval on pro nějaký svoje friends, a že na to mám napsat článek. Moje okamžitá reakce v duchu (to jsem mu nenapsal): „To určitě. Ty mi tak budeš diktovat o čem mám psát a ještě ke všemu vybereš nějaký random djenty. Tak to nikdy.“ Pak mě ovšem jedna věc natolik zaujala, že jsem se rozhodl ten článek stejně napsat.

The Contradiction vydávají novorční djenty

contradictionCo to je The Contradiction? Nebudu si hrát na znalce a řikat vám, že jste trapáci, že to neznáte. Když jsem se na to zeptal MubarakaSaddama, tak taky vůbec netušili a to jsou oba asi tak 2x větší hudební kapacity, než já. Sám jsem na to narazil teprve nedávno a je to prostě orientální djent. Něco jako Shokran, žejo. Ty zná asi každej a asi každej je někdy ve svojí „djentový kariéře“ poslouchal (nebo ještě poslouchá). Prostě to ušukává, ujebává a občas se tam znenadání vysere nějakej sitár, kterej započne preludovat ideálně v byzantský stupnici. Chápem se? Tak jo, jdem dál.

Dual Kill Experiment a jejich 2 songy

dkeMubarak mě před nedávnem upozornil, že prej to tady pěkně zajebávám, protože zatímco on a Yasir poctivě hejtujou, já si píšu akorát o tom co mě baví, což prej podkopává koncept naší stránky. No jasně že píšu o tom, co mě baví. Já netrávim čas na internetu objevovánim novejch hovnovejch kapel a jejich následnym dissovánim, už jenom proto, že sem línej sledovat i ty, který mám rád. Yasir s Mubarakem maj navíc řekněme nějaký oblíbence a neoblíbence,

Nolly.cz – Můj názor (SINGLE) + soutěž

profilovka1Pamatujete na náš článek o sedmém dílu Star Wars? Rok se s rokem sešel a pořád je to náš vůbec nejúspěšnější report v historii tohodle webu, což je docela smutný, protože jsme hudební web, ale hudby očividně nehejbou světem. Ten článek vidělo úhrnem 10x víc lidí, než většinu ostatních článků a přímo na webu to má 54 komentářů, což je totálně insane. Jedná se o smíšené pocity, ty souhlasné nás nezajímaj. Nás baví číst ty, který jsou na nás nasraný. Většina lidí teda svoje butthurt výkřiky, jaký jsme zmrdi, že to dissíme, psala. Pak se tu ale vyskytl případ jménem Heinrich Rainer.

Severals – Deadly Light

severals-frontHudba, stejně jako všechny ostatní trendy, přichází a zase odchází ve vlnách. To, co bylo cool pět let zpátky, je dneska totální průměrnej rubbish, zatímco to, co bylo cool před deseti lety, se vrací zpátky na scénu. Pokud bych teda já chtěl založit metalcorovou kapelu, něco ve stylu Parkway Drive Revival, počkal bych pět let, až to zase bude v módě, abych tim jakože udělal co největší retro hype . Proč se o to někdo pokouší už / až teď, to je mi tim pádem skutečně záhadou.

Ghost streamujou „Square Hammer“

ghost-popestarDost bylo píčovin a Johnů Wolfhookerů, dáváme jim poslední dobou až moc prostoru. Taky tady poslední dobou jedeme spíš hejty a málo věci ceníme. Takže dneska se bude cenit, a to tak, že hutně a rozsáhle! Nechci se o tom nějak dalekosáhle rozepisovat, spoustu kapel hejtim, spoustu kapel nemůžu vystát a fakt hodně kapel mam totálně u ventilu… no a pak je tu těch pár, který mam dost rád a nakonec i hrstka vyvolenejch, řekněme TOP 3, mezi který se jednoznačně řadí Ghost.

John Wolfhooker a jejich singl bez klipu

coverMusíme napravit ten fail, co se nám poved minule, když jsme udělali recenzi na desku John Wolfhooker, která ve skutečnosti nebyla nová deska John Wolfhooker, ale jenom nějakej random soubor songů na Uložtu, kterej tam někdo nahrál. No věřili byste tomu? Vždyť to ani trochu nezní jako John Wolfhooker, tak jakýpak copak!

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde