Category Archives: Rapy. popiny a ostatní blbosti

Die Antwoord – Mount Ninji and Da Nice Time Kid

mount-ninjiMinulý pátek droplo už čtvrté studiové album Die Antwoord a já si dal s jeho recenzí trochu načas. Parciálně proto, že jsem se na to vysral ale taky pak proto, že mi chvíli trvalo, než jsem si na to udělal nějakej solidní názor.

Star Wars – Epizoda VII: Síla se probouzí (rozsáhlá hejtovací review se SPOILERAMA)

sw cdSpoiler alert. SPOLIER ALERT!! Nechceme bejt zkurvený píče, jako lidi ze Stay Zmrd, který mi zákeřně posrali zážitek z novejch Hvězdnejch válek vykecánim klíčovejch momentů filmu. Takže to nečti, pokud jsi to neviděl a nechceš si to zkazit taky. Nebo pokud nechceš strávit půl dne čtením výpravnýho elaborátu o ničem na Nolly.cz

Rockstar – GTA V

gta14. dubna vydali Rockstar North ve spolupráci s Rockstar Games desku s názvem GTA V. Tento dlouho očekávaný titul již během dne vydání trhnul prodejní rekordy a vydělal neskutečnej randál šekelů a celkem získal 6 rekordů v prodeji mezi nimiž je například titul za nejrychleji vydělanou miliardu doláčů, což je částka, která by zhruba vystačila na nákup 400 000 Axe FX II, jen pro představu. Jediný, koho snad GTA V nepřekonalo v počtu prodaných nosičů (cca. 45 milionů) je Michael Jackson s albem Thriller (100 milionů kusů), ale ten už je studenej, takže to se nepočítá.

Smack – P’s A Love

psalove_smack_front1-2Sice je koncept webu zaměřenej spíš na metal, proto je trochu nepatřičný, že hned druhá recenze je na grimovou desku, ale co už, jestli má vedle Vladimira 518 a Jamese Colea na český rapový scéně někdo k metalu aspoň trochu blízko, je to Smack. Teda možná si „drzej šmejd“ v djentech a hardcorech zrovna nejede, ale výraz jeho tvorby je třeba mnohem větší temnota, než poslední deska Burzum.

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde