Category Archives: Pozvánky

Enter Shikari zase v Praze

The_Mindsweep_CoverNaposledy byli Enter Shikari v Praze 13. ledna 2015 přesně 6 dní před vydáním desky „The Mindsweep“. To se zdálo jako šitka, protože deska ještě nebyla venku, ale songy už se měly hrát live. Majndsvýp nakonec ale leaknul a všichni si to stejně pustili předem. Pak tu byli ještě o 9 měsíců později v Brně, ale tam nikdo nebyl, protože v Brně nikdo nebydlí a kdo ano, tak chodí na pole orat s traktorem a metuly ho nezajímaj. Ano, bydlím v Praze, uhodli jste to správně. No každopádně teď tu Enter Shikari budou znovu a to 9. prosince 2017 a v Praze!

Deafheaven v Lucerně

ptačí šitUž tady dlouho nebyla pozvánka na žádnou akci. Z části to bude asi tim, že jsme asociálové a na žádný akce nechodíme, protože dáváme přednost masturbaci (honění pinďoura) a získávání zkušeností na imaginárních animovanejch postavách před vyfelovánim na pozérskejch koncertech a jinejch akcích, z části tady žádný pořádný akce nejsou. No a když jsou, tak na ně stejně nenapíšeme pozvánku, popřípadě se akce zruší, protože kapele zrakví celej gear kamioňák. Takže tady to je. Přijďte na Deafheaven!

Křest (Krst) alba John Wolfhooker

coverŽe píšem akorát jenom o jedný kapele? Že nic jinýho neumíme? Jo, to je pravda. V posledních dnech píšem jenom o John Wolfhooker, až to vypadá, že si nás koupili. Ale tak to není. My nejsme noviny a JW nejsou Babiš. Nás si nikdo nekupuje a až si nás někdo koupí, tak vám to řeknem, protože jsme fér. Jenom se prostě na scéně teď nic jinýho neděje a protože zas nechcem, aby to tady chcíplo, tak radši budem ždímat co zrovna jde. A tohle je zrovna věc, kterou možná ne každý ví, takže klídek, jo?

Die Antwoord ve Žlutých lázních

e64c3b9b3af2f362fb3c42781602c48bCože? První článek, kterej Yasir Abasi vydá po PĚTIMĚSÍČNÍ pauze, je zdechlá pozvánka na koncert? Žádnej rozhovor? Žádná recenze? A co ta na novou desku Periphery, jak jsi slíbil? Hej nechte mě bejt, jo? Já tu recenzi na Periphery napíšu, ale teď se mi prostě nechce. Nechce se mi už měsíc, ale bude to, slibuju. Teď ale píšu pozvánku, protože jsem to dostal nakázáno od Mubaraka. A Mubarak je pořád tak nějak šéf a když šéf přikáže, tak to musim udělat, no ne?

The Truth Is Out There na Lighthouses Tour

lightousesTohle je docela starý info, už skoro přes 14 dní, ale já jsem línej lempl a dřív jsem o tom prostě nic nenapsal. The Truth Is Out There, ta česká kapela, jejíž nové desce „Lighthouses“ jsem v recenzi udělil neuvěřitelných 7,5 bodu, vyjela s touhle plackou na tour po ČR. Majů tam i štyri kóncertie na Sl’ovonsku, tákže kto jie odťal, môže sa jíť pozjérat tijéž.

Slipknot v Prahe!

5_The_Gray_Chapter_ArtworkZnáte Slipknot? Jo, je to ta kapela s týpkem, který vypadá jako ježek. No tak to se tady bude příští rok koncem ledna vyskytovat. Slipknot, ne ježek. Už je to dooost dlouho, co tady byli naposled (6 let, což je například doba, která stačí i na to narodit se a začít chodit do školy), takže mi tak trochu přijde, že má Corey Taylor ČR tak trochu u pazdeří.

Acres + Canvas + Birds And Wolves + Saved By The Fortune

acres malýZejtra se bude v Praze odehrávat jedna kórová akce, na kterou by měli dorazit nejspíš všichni kóristi. Nebo teda spíš post-kóristi, protože to, co zejtra hraje, je všechno prej post. A navíc je to zadáčo, takže tam můžete přisrat jenom tak a svůj drahocený peníz utratit místo toho za piva a tatáže. Nebo si koupit nějaký pěkný tričko. Nebo jít do mekáče na hambáč. 

Muse – The Drones World Tour

drones-coverVim, tohle je metalovej portál, tak co tu dělaj Muse? Budu si psát o čem chci, oukej? Já mám rád metal, tak o něm píšu, ale mám rád i Muse, tak o nich taky napíšu. Letos vydali novou desku a jak je zvykem, měla by po vydání desky následovat i tour, na který se ty songy budou hrát. A to se taky děje.

Leprous + support (Sphere, Rendezvous Point)

leprouch25. října tu budou Leprous a nějaký další norský bendy. Já vlastně znám jenom Leprous, což je vlastně důvod, přoc tam jdu, ale i kdyby tam hráli jako první třeba Kabát, furt bych kupoval lupen.

Veil of Maya + support (Periphery, Soilwork, Hate-něco) v MeetFactory

MatribigKdyž v květnu vyšla deska Matriarch od Veil of Maya, doufal jsem, že se teda uráčej i přijet, pač jsem si udělal zálusk na jedno merchový tričko, který bych si sice mohl objednat přes net, ale bylo by to z merchovýho krámu v Austrálii, což je konec světa, takže bych nejenom platil poštovný asi tak $2000, ale taky bych platil clo asi tak $2000, takže by to triko vyšlo přesně na $4030 a tolik nemám. No ale kecám, taky samozřejmě chci, aby přijeli, protože to chci vidět live a chci na to promoshovat svoje starý core bačkory z Tesca za 200 Kč, kterejm se už stejně zlomila podrážka. Každopádně přání se mi vyplnilo a skutečně byl na 5. prosince oznámen koncert.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich