Category Archives: Archiv

Enter Shikari zase v Praze

The_Mindsweep_CoverNaposledy byli Enter Shikari v Praze 13. ledna 2015 přesně 6 dní před vydáním desky „The Mindsweep“. To se zdálo jako šitka, protože deska ještě nebyla venku, ale songy už se měly hrát live. Majndsvýp nakonec ale leaknul a všichni si to stejně pustili předem. Pak tu byli ještě o 9 měsíců později v Brně, ale tam nikdo nebyl, protože v Brně nikdo nebydlí a kdo ano, tak chodí na pole orat s traktorem a metuly ho nezajímaj. Ano, bydlím v Praze, uhodli jste to správně. No každopádně teď tu Enter Shikari budou znovu a to 9. prosince 2017 a v Praze!

The Truth Is Out There na Lighthouses Tour

lightousesTohle je docela starý info, už skoro přes 14 dní, ale já jsem línej lempl a dřív jsem o tom prostě nic nenapsal. The Truth Is Out There, ta česká kapela, jejíž nové desce „Lighthouses“ jsem v recenzi udělil neuvěřitelných 7,5 bodu, vyjela s touhle plackou na tour po ČR. Majů tam i štyri kóncertie na Sl’ovonsku, tákže kto jie odťal, môže sa jíť pozjérat tijéž.

Slipknot v Prahe!

5_The_Gray_Chapter_ArtworkZnáte Slipknot? Jo, je to ta kapela s týpkem, který vypadá jako ježek. No tak to se tady bude příští rok koncem ledna vyskytovat. Slipknot, ne ježek. Už je to dooost dlouho, co tady byli naposled (6 let, což je například doba, která stačí i na to narodit se a začít chodit do školy), takže mi tak trochu přijde, že má Corey Taylor ČR tak trochu u pazdeří.

Acres + Canvas + Birds And Wolves + Saved By The Fortune

acres malýZejtra se bude v Praze odehrávat jedna kórová akce, na kterou by měli dorazit nejspíš všichni kóristi. Nebo teda spíš post-kóristi, protože to, co zejtra hraje, je všechno prej post. A navíc je to zadáčo, takže tam můžete přisrat jenom tak a svůj drahocený peníz utratit místo toho za piva a tatáže. Nebo si koupit nějaký pěkný tričko. Nebo jít do mekáče na hambáč. 

Leprous + support (Sphere, Rendezvous Point)

leprouch25. října tu budou Leprous a nějaký další norský bendy. Já vlastně znám jenom Leprous, což je vlastně důvod, přoc tam jdu, ale i kdyby tam hráli jako první třeba Kabát, furt bych kupoval lupen.

Veil of Maya + support (Periphery, Soilwork, Hate-něco) v MeetFactory

MatribigKdyž v květnu vyšla deska Matriarch od Veil of Maya, doufal jsem, že se teda uráčej i přijet, pač jsem si udělal zálusk na jedno merchový tričko, který bych si sice mohl objednat přes net, ale bylo by to z merchovýho krámu v Austrálii, což je konec světa, takže bych nejenom platil poštovný asi tak $2000, ale taky bych platil clo asi tak $2000, takže by to triko vyšlo přesně na $4030 a tolik nemám. No ale kecám, taky samozřejmě chci, aby přijeli, protože to chci vidět live a chci na to promoshovat svoje starý core bačkory z Tesca za 200 Kč, kterejm se už stejně zlomila podrážka. Každopádně přání se mi vyplnilo a skutečně byl na 5. prosince oznámen koncert.

Enter Shikari & nikdo, protože Hacktivist=KOKOTI

The_Mindsweep_CoverVčera jsem prohlásil, že bych nejradši zas někdy zašel na Enter Shikari a slyšel celej Mindsweep, pač v lednu když tu byli, tak to bylo ještě před vydáním té desky a hráli z ní jen songy, který už tehdy byly vypuštěný, tedy „The Last Garrison“„Anaesthetist“„Never Let Go of the Microscope“„Slipshod“. No jenže já chci slyšet i všechno ostatní a tak jsem učinil toto přání. A jako na zavolanou mi hned dnes ráno poslala fellačka pozvánku na koncert 8. října v Brně.

Loco Madness fest v Crossu

locoNo tak výborně. Nebyl jsem v Crossu na narozkách kórmjůziku, tak mám druhou šanci, protože tam prej bude nějakej divnej festival, kterej má v obrázku lebku s burkou na hlavě. Jsou tři hlavní důvody, proč byste tam měli taky vyrazit. Za prvé to nepořádá coremusic.cz, za druhé je to zadáčo a za třetí to nepořádá coremusic.cz.

 

Cavalera Conspiracy zahrajou v Potkávací Továrně

Pandemonium_Cover_(Cavalera_Conspiracy)Pokud někdo poslouchá jakoukoli odnož tvrdší hudby, musel se aspoň někdy v životě setkat se jménem Cavalera. Jsou li však mezi čtenáři tohoto velkolepého webzinu i některé mladší ročníky, které znají slovo „metal“ jen ze slovníku svýho rockovýho táty, kterej už pětatřicet let tvrdí, že lepší album, než „čtyřka vod Zepiků“ neexistuje, tak nechť zvědí, že Max Cavalera je týpek z Brazílie, kterej založil slovutnou metalovou formaci Sepultura,

Our Last Cover budou hrát v Praze

olnAmerická kapela Our Last Night oznámila turné po celém světě a protože Čechy jsou jakože taky na světě, tak přijedou i sem. A já vám k tomu něco málo povím.

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde