Konečně Rammstein v Americe

Když někdy v červnu vyšla sólovka Tilla Lindemanna, na který dělal s tim týpkem z Hypocrisy, chtěl jsem na to udělat recenzi, nicméně deska mě zklamala (čti: srala) natolik, že jsem se naprosto znechutil, pustil si jí tak 2x a dál jsem s tim nechtěl mít nic společnýho. Rammstein to prostě neni a nikdy nebude.

Rammstein si ale bohužel dávaj blíže nespecifikovanou albovou pauzu už šestej rok a neustále se vymlouvaj na nějaký šitstva. Jejich poslední deska „Liebe Ist Für Alle Da“ vyšla v roce 2009. AC/DC, který jsou prastarý a dávaj si s deskama hodně načas, protože maj dost práce s dealovánim drog a mrtvicí, vydali „Rock Or Bust“ po šesti letech od posledního „Black Ice“, takže by se slušelo, aby i Rammstein nejpozdějš po šesti letech vydali desku. Po šesti letech, to je teď v roce 2015. Not gonna happen. Možná v roce 2017, do tý doby aspoň Rammstein slíbili vydat nějaký live DVDčka z turné k desce „Liebe Ist Für Alle Da“ a k bestofce „Made In Germany: 1995-2011“.

No a na finále, po pěti letech, se teda kapela uráčila dodělat DVD pokrývající koncerty v New Yorku a Québecu z roku 2010. Ano, nejspíš jde o tak žhavé záběry, že trvalo neuvěřitelných a fantastických pět let, to celý sestříhat a vytvořit menu a kapitoly na DVDčku. Každopádně kolekce několika disků obsahujících i nějaký dokumenty a making-ofy vyjde pod názvem „In Amerika“ 25.září, ovšem některý dechberoucí záběry na Tilla Lindemanna zpívajícího na playback, či Richarda Z. Kruspeho s image stoupence Adolfa Hitlera můžete spatřit již dnes! Stejně si to koupim, protože to je libový…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *