Jak bezpečně poznat uprchlíka (udělejte si TEST)

miaMezi veřejností patří v dnešní době k velmi žhavým tématům kromě cen jízdného, podřezávání osob, které vám do těla vsunují prst, transformace THC na LSD, nebo třeba vepřů na dálnicích, také otázka uprchlíků z Blízkého východu. Jelikož celý náš tým na Nolly.cz odtud pochází, cítím povinnost se k této otázce řádně vyjádřit.

Mnoho lidí má pocit, že poznat uprchlíka je velmi snadné. Zejména když jste už někdy za život byli na výletě v Anglii a vyfotili si tam Big Ben (přitom Big Ben je jenom ten hlavní zvon, kterej ani neni vidět; ve skutečnosti jste si fotili Elizabeth Tower). Jenže ono to tak snadné není. Já vám zde předložím návod na to, jak správně takového uprchlíka poznat.

Nejdříve je třeba si uvědomit, že pouhý ručník na hlavě neznamená, že se jedná o uprchlíka, který vám vybouchne barák a pozabíjí děti. K poznání nebezpečného muslima je třeba jedno jediné pravidlo. Stačí vám na to otázka:

Drží tento muslim v ruce zbraň?

Pokud je odpověď na otázku ANO, jedná se s jistotou o bojovníka jihadu a je třeba dbát zvýšené opatrnosti, nemanipulovat s otevřeným ohněm (sirky dětem do ruky nepatří) a kontaktovat policii. Pokud je odpověď na otázku NE, nelze s určitostí říci, že se jedná o nebezpečného muslima a s největší pravděpodobností je tento scénář vyloučen. Nic víc na tom není.

Na závěr jsem si pro vás připravil malý kvíz na otestování vašich znalostí. Za každou správnou odpověď si udělejte čárku a na konci testu čárky spočítáme a zjistíme, jak dobří jste v rozpoznávání uprchlíků. Podívejte se nyní na tyto osoby. Jsou to podle vás nebezpeční uprchlíci?

al-qaeda

Pokud jste odpověděli ANO, můžete si udělat svou první čárku. Většina z přítomných osob má na hlavě ručník, což ovšem ještě nemusí nic znamenat (jak jste se dozvěděli na začátku tohoto článku). Pokud se ovšem pozorně podíváte, všimnete si, že přední řada lidí třímá na ramenou raketomety značky RPG. Podmínka zbraně je splněna, jedná se o nebezpečné jihadisty. Nyní pohleďte na tento obrázek:

640x392_11614_194875

Opět jste odpověděli ANO? Tak to jste ovšem velmi zaváhali! Tohle byl totiž chyták. Osoby mají kolem krku sice zavěšené patrony do kulometu a vzadu vlaje černá vlajka s klikyhákama, ale to přece nic neznamená! Copak jste se nic nenaučili? Nikdo z přítomných nedrží v ruce zbraň a tak tyto osoby nemůžeme považovat za nebezpečné uprchlíky. Nedáváte pozor! Správná odpověď zní NE. Pokračujeme dál.

army

Tady je doufám odpověď zcela zřejmá. V rukou osob vidíme útočné pušky, jedná se o bojovníky jihadu. Odpověď je ANO. A nyní poslední obrázek:

Al-Furqān_Media_Abu_Bakr_al-Baghdadi

Správná odpověď je samozřejmě NE. Mikrofon se nepovažuje za zbraň a tento pán zřejmě jen zpívá. Není absolutně žádný důvod ho považovat za nebezpečného muslima. Nyní si spočítejte všechny čárky za správné odpovědi.

0-1 čárka: Máte se ještě hodně co učit. Sežeňte si kamaráda, který v testu uspěl lépe než vy (ideálně někoho, kdo měl 4 čárky) a procvičujte s ním. Časem se dozajista zlepšíte!

2-3 čárky: Docela vám to jde, ale stále je co zlepšovat. Poznat nebezpečného uprchlíka pro vás není takový problém, ale stále máte trochu mezery. Dejte pozor a neuspěchejte vaše příští rozhodnutí.

4 čárky: Gratulujeme! Jste expert na poznávání jihadistů a získáváte od nás speciální známku poznavače uprchlíků, kterou si od nynějška můžete uvádět ve svém životopise.

Rád bych tento článek doplnil nějakou hudbou. Přece jenom jsme pořád hudební web a nebylo by dobré, aby článek neobsahoval žádnou hudbu (i když zpívající pán je vlastně hudba). Tématicky jsem zvolil poměrně nové EP kapely Thallahu Akbar nesoucí název DJihad. Hodně to djentuje a je to libový, hodnotím 9/11.

One Response to Jak bezpečně poznat uprchlíka (udělejte si TEST)

  1. Debauchee napsal:

    Mám 3 čárky a jsem na to náležitě hrdý, myslím, že bych v rozpoznávání uprchlíků předčil i experta v oboru Donalda Trumpa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *