Skyharbor a tak

xichtChtěl jsem dneska napsat a publikovat recenzi, ale protože mě stihnul předběhnout Yasir, rozhodl jsem se podat akorát nějakou novinku ze světa vesmírů. Sice už to neni uplně nejnovější (protože ten den byli i MDB, čehož jsem se zhostil a už se mi nechtělo dělat dvě věci), ale furt je to poměrně nový. Je to novej singl Skyharbor se jménem „Out of Time“.

Skyharbor poslední dobou prodělali docela změny. Odešel od nich Daniel Tompkins, což je docela rána, protože jim dělal solidní jméno a byl libovej (asi aby moh víc honit s Hyperkrychlema) a odešel o nich i Anup Sastry, což byla druhá rána, protože byl taky libovej a hlavně se jmenoval jako nějaký divný jídlo (přesedlal do Monuments, čímž zvýšil počet čmoudů ve skupině na 3 a tedy už můžou utlačovat Johna Browneho a toho dredaře). Skyharbor si z toho ale evidentně tolik nedělaj, protože druhá deska Guiding Lights, na kterou jsem čekal se vztyčenym pérem, byla ve výsledku docela nahovno (kromě „Allure“ a „Evolution“ a trochu „Patience“) a doufám, že zbytek si řekl, že podobný hovno už dělat nebudou a vytvořej zas něco pořádnýho.

11221623_877019822372989_6125645604548415730_o

Možná se ptáte, proč je na úvodním obrázku Michal Jackson, nicméně vás musim ujistit, že to je ve skutečnosti novej bubeník a spolu s tim týpkem na midu představujou novou posilu pro tým Skyharbor. Jejich jména jsou Aditya Ashtok a Eric Emery (snad vám dojde, kdo je kdo). Myslim, že je mnohem lepší vypadat jako Michael Jackson než jako taková ta nafukovací ryba a ten prostřední týpek snad bude taky dobrej, rozhodně má větší tunely a víc tetování než Daniel, ale stále zvládá vypadat trochu jako gej. Po vzhledové stránce je to tedy plus.

A co hudba? Je to dobrý. Je to sice taková rádiovka, ale poslouchá se to výborně a je to chytlavý (možná proto mi to příde jako rádiovka, ačkoliv to samý můžu říct třeba o „Divide Paths“ od Veil of Maya, což rádiovka uplně neni). Zvuk, mix a všechno zní dobře, takže doufám, ženová deska bude spíš jako Blinding White Noise (což je raketa) a ne Guiding Lights (což neni raketa vůbec).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *