Enter Shikari & nikdo, protože Hacktivist=KOKOTI

The_Mindsweep_CoverVčera jsem prohlásil, že bych nejradši zas někdy zašel na Enter Shikari a slyšel celej Mindsweep, pač v lednu když tu byli, tak to bylo ještě před vydáním té desky a hráli z ní jen songy, který už tehdy byly vypuštěný, tedy „The Last Garrison“„Anaesthetist“„Never Let Go of the Microscope“„Slipshod“. No jenže já chci slyšet i všechno ostatní a tak jsem učinil toto přání. A jako na zavolanou mi hned dnes ráno poslala fellačka pozvánku na koncert 8. října v Brně.

Historie se opakuje. Tehdy, když tu Enter Shikari byli 13. ledna naposled, měli jako support Hacktivist, který mimochodem taky dost vykopávám. No a teď je to uplně stejně. Asi je tehdy bavily párty v tour buse s niggou a bělochem, tak se rozhodli to zopakovat. Pro nás to ale neznamená, že budeme s niggou a bělochem sjíždět lajny kokainu v buse, pač nás tam nepustí, to je jenom pro kapely a hezký holky, který se nacpou do první řady. Pro nás to znamená, že budeme mít zase zajebisty koncert s djentama a majndsuýpama. Tady je FB event.

Takže se přestaňte vymlouvat, že je Brno daleko a sežeňte si nějakej ride, abyste tam 8. října mohli taky bejt, protože posledně to bylo nabušený, takže teď by to mělo bejt taky tak. Lístky se daj koupit na GoOut a jeden stojí 475 Kč, což mě baví, pač když jdu do Roxy na pochcaný metálkóry, tak to vždycky stojí 550 Kč a to už se mi moc dávat nechce, pač za to si můžu koupit třeba libovej skin na M4ku do CSka. Dle mýho je vstupný levnější především proto, že se počítá s tim, že budou všichni dojíždět z Prahy. Pač buďme k sobě upřímní, na Moravě skoro nikdo nežije a když jo, tak tam jsou akorát někde na vesnici zalezlý ve sklípku a lejou víno.

Update:

Takže Hacktivist se rozhodli, že se na nás, jako jediný, totálně vypíchaj a nepřijedou zahrát. Je mi uplně jedno, jakej k tomu maj důvod, ale prostě tim u mě naprosto skončili, jsou to debilní čůráci, dostanou pěstí a doufám, že chcípnou. Předem si v redakci zamlouvám recenzi na jejich následující desku a i kdyby to bylo sebelepší, nejvíc to vyhejtim, protože si chválu nezasloužej.

entershikari-brno-update

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *