Veil of Maya + support (Periphery, Soilwork, Hate-něco) v MeetFactory

MatribigKdyž v květnu vyšla deska Matriarch od Veil of Maya, doufal jsem, že se teda uráčej i přijet, pač jsem si udělal zálusk na jedno merchový tričko, který bych si sice mohl objednat přes net, ale bylo by to z merchovýho krámu v Austrálii, což je konec světa, takže bych nejenom platil poštovný asi tak $2000, ale taky bych platil clo asi tak $2000, takže by to triko vyšlo přesně na $4030 a tolik nemám. No ale kecám, taky samozřejmě chci, aby přijeli, protože to chci vidět live a chci na to promoshovat svoje starý core bačkory z Tesca za 200 Kč, kterejm se už stejně zlomila podrážka. Každopádně přání se mi vyplnilo a skutečně byl na 5. prosince oznámen koncert.

Původně to mělo být v Rock Café, což je libová venue, protože je tam skvělá akustika a hlavně je v sále kvalitní větrací systém, takže uprostřed zuřivýho dupání a mávání rukama v kotli najednou nezjistíte, že v místnosti došel kyslík. To bylo tedy fajn. Až do chvíle, kdy si buzeranti ze Soilwork řekli, že co kdyby 5. prosince taky udělali koncert v Praze, aniž by si dohledali, jestli v ten den už náhodou někdo něco nemá. No jasně, takže si zamluvili MeetFactory a fakof. Produkční ovšem nejspíš zjistili, že je jakoby balšit pořádat dvě velký akce ve stejnej den ve stejnym městě a tak že to teda spojí. Bohužel, pokud se spojujou dva koncerty, počítá se s větší účastí a proto se vybere ta venue, která má větší kapacitu. Anebo je to možná taky proto, že nás maj v píči a chtěj, abychom chcípli. No prostě to bude v MasovýTovárně, což je za prvý sračka a za druhý mě to sere. Akustika je tam ve většině případů totálně k hovnu, pokud zrovna nestojíte 3 metry od stage, smrdí to tam a obsluha má náladu jako kdyby jim spadly včely do kanálu.

Musim říct, že tohle jsem fakt zapotřebí neměl. Soilwork jsem viděl loni na Brutal Assault a čekal jsem od toho hodně, dřív jsem to totiž poslouchal. Nakonec se ukázalo, že jsou to ve skutečnosti spíš takový rockový tátové v džínovejch džískách a že nejsou ani trochu hustý. Takže na Soilwork (čti: Kabát) tam fakt nejdu a raději nechci dál pomýšlet na to, že právě kvůli nim se to přesunulo. Chci tam prostě v klidu jít a užít si Veil of Maya, takže to taky udělám.

Jo a taky tam budou nějaký Hatesphere, což zní spíš jako Hearthstone a pak prej taky Periphery, ale ti teď hrajou mrdku, takže to mě taky nezajímá. Na celé akci je pozitivní, že to sponzoruje mimo jiné i Fractal Audio, takže je velká pravděpodobnost, že tam bude zvýšená koncentrace Axe FX. FB event zde.

plakat-vom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain