Neznámá česká kapela Hopes má nový video

10686957_734535463260570_6574487523824479754_nZaznamenal jsem na internetech v posledních dnech informaci, že Hopes vydali nový video k songu „Trapped“. Mam to v píči, Hopes mi nic neřikaj, nevim co to je a nezajímá mě to. Tak jsem tomu nevěnoval pozornost, protože když má kapela v názvu „-s“, tak to automaticky filtruju a pícham na to, anžto jde obvykle o generickej djent nebo generickej hardcore nebo generickej indie britrock. Přesně tyhle hudby intenzivně fakuju, převážně proto, že jsou generický, což mě navýsost nudí. Pak jsem jaksi objevil, že Hopes jsou česká kapela. To zaujalo mojí pozornost, na český kapely totiž kydám sračky úplně ze všeho nejradši. Tak jsem si to jakoby vyhledal na jůtabu a pustil, abych věděl, jestli to vůbec stojí za hejt a samostatnej článek. Stojí.

Tak jo, instinkt mě nezklamal, je to generickej hardcore. Já to nechápu, proč má někdo v roce 2015 potřebu zakládat další hardcorovou kapelu? Jako já vim, je to zábavný, ale ten gear stojí zasraně moc peněz a jelikož neznam žádnou kapelu, která by dneska hranim hárdcoru nějak prorazila, tak já osobně bych se na to vysral. Ta zábava za ty prachy nestojí. Jenže Hopes maj v píči, co si vymrdanec Mubarak z Nolly.cz myslí o hardcoru, takže si jedou dál a točí si klipy. Co si o tom mam myslet? Týpci hrajou buď ve zkušebně nebo u někoho doma, kam si předtim natahali cajky. Frontman je vegan. Víte jak jsem to poznal? Má to napsaný na mikině. To kdyby náhodou měl někdo nějakou pochybnost…

Docela mě ten klip sral, i přes suprovou produkci songu i videa, prostě klip ze zkušebny kde hraje hardcore kapela s týpkem v mikině „vegan“. Meh. Ovšem co se začlo dít od půldruhý minuty, mě celkem příjemně udivilo. V nestřeženym okamžiku se z ustlaný postele v koutě zkušebny zvedne Honza Kučera ze Skywalkeru a začne máchat rukama a agresivně rapovat. To mě trochu šokovalo. Jeho výstup ovšem končí tim, že si do rozestlané postele jde opět lehnout, ačkoli píseň pokračuje. Dechberoucí. V poslední půlminutě songu se najednou odehraje mosh s polystyrenovejma deskama, hod červenejma bobama, medžiky, CanStar hokej a drsný postoje a gesta s buldočkem. Já nevim, chtěl jsem napsat, že Hopes je sračka a jejich video stojí za hovno, ale lacinej moshcore s klipem, kde se dějou totálně random píčoviny a plešoun tam vstává a znovu ulehá do betle, to mě prostě stejně vždycky přesvědčí, k tomu abych to měl rád a cenil to. Takže si píšu do deníčku: Hopes jsou docela prdel a hrajou medžiky. Dooost dobrý.

3 Responses to Neznámá česká kapela Hopes má nový video

 1. Sixxty napsal:

  Nic ve zlém, zajímavá recenze..ale proč se do všeho rvou sprostý slova atd…? Člověk pak má úplně nechuť to číst.

  • Yasir Abasi Yasir Abasi napsal:

   Píšem jak to cejtíme. Když je něco vyšukaný zmrdstvo, tak je to prostě „vyšukaný zmrdstvo“ a ne třeba „nesmysl“. I když to asi taky.

  • Mubarak Okubo napsal:

   Tak samosebou jsou i jiné servery, které obsahují rozsáhlé, ale zároveň slušným jazykem napsané rozbory aktuálních počinů na scéně. Pokud tě naše sprostý slova serou a máš nás v píči, tak tě rád odkážu jinam: http://tinyurl.com/coremusicsuxx

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *