Progresivní novinky

axe-fx-iiJá mám všechny možný progresivní metuly a rocky atd. docela rád, takže neustále zkoumám, o jakejch progresivnostech bych moh napsat. Akorát, že občas už mě nebaví scrollovat FB, protože k tomu, abych se dostal k nějaký použitelný novince, si musim prohlídnout milion nějakejch fotek z dovolenejch a pařeb lidí, co mě buď serou nebo je neznám. No, ale protože chci mermomocí napsat novinku, tak se chytám všeho možnýho.

Na dnešek mi teda vyšlo víc věcí, ale přišlo mi zbytečný z toho dělat 50 článků, protože by to bylo k ničemu a píčovina. Takže začnu asi od nejdůležitější novinky, která je sice už pár dní stará, ale která mi připadá poměrně důležitá a pro kterou by byl mnohem vhodnější Mubarak, protože to poslouchá. On se na to ale vysral, protože na to prej nemá čas a radši bude psát o hárdkórech a všech možnejch jinejch kórech. Takže tady to máte. Cynic se rozpadli! To je asi tak všechno, co o tom můžu napsat, protože nic víc o tý skupině nevim, neposlouchám to a mám to v píči. Znám to akorát tak z triček metalistů a z vyprávění Mubaraka o tom, jak jsou to proto-djenty (něco jako proto-shoggoth) a jak je to libový. Což mě nikdy nepřimělo k tomu si to jít poslechnout a začít to cenit a teď už to vlastně ani nemá cenu, protože bych to třeba shledal jako nejlepší kapelu na světě a brečel po nocích při poslouchání Kindly Bent To Free Us. Na jejich fejsbůku určitě najdete víc, ale jestli to posloucháte, tak už to stejně víte a tohle vás nezajímá.

cynic nejsou

Další novinka je z domácí půdy. Totiž, Tomáš RAclavský Modern Day Babylon se nejspíš takhle večer nudil, jenomže místo toho, aby čuměl tři hodiny na videa na jůtabu a zuřivě masturboval, prostě udělal djentovej cover na nějakou písničku. Je to písnička „Radioactive“ od skupiny Imagine Dragons, kterou znám asi tak stejně dobře jako Cynic a jediný, co si při tom názvu představim, je tohle. Každopádně jsem si to pustil a přišlo mi to dobrý. Moje spanilá přítelkyně mi sice sdělila, že to djentování je tam zbytečný a že má radši ten originál, ale já si pořádně nevychutnám písničku, pokud v ní neni alespoň jedno Axe FX, takže mi to příde libový.

Poslední je klip skupiny Psygnosis. Kterou teda taky prozměnu neznám, ale o který jsem zjistil, že to je progresivní extrémní metal a že včera vydali klip na svojí písničku „Man Ov Steel“. Což je teda název jak z prdele, protože to neni žádnej CVLT post black hnůj, ale chugy se smyčcema. No, ale co bych čekal, když EP, ze kterýho písnička pochází se jmenuje AALIENS. Tedy Á – pauza – lijens. Což je sračka žejo. Ale abych zhodnotil hudbu. Jsou tam breakdowny, újeby a chugy, nicméně v nestřežený okamžik do toho týpek začne hrát na čelo. Což jsem teda nečekal a je to vlastně důvod, proč tu o tom píšu. Protože bez toho čela by to bylo docela nahovno a takle to je takový zajímavý. Nevim teda moc, o čem je ten klip, protože ta písnička má skoro deset minut a mě vskutku sralo čumět, jak se tam týpkové neustále svíjej a házej hlavou, kde jinde než ve skladišti. Nicméně, pokud si počkáte na čas 5:50, mužete vidět nějaký dvě zobající slepice, což mi přijde jako osvěžující vsuvka v moři konstantího dupání a drcení.  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *