Blue Stahli a novinky ohledně alba

the devil malyJelikož se údajně jedná o jednu z nejočekávanějších desek z dílny FiXT všech dob, Bret z Blue Stahli se svojí nadcházející deskou „The Devil“ solidně hajpuje. Všechny možný teasery, singly a nějaká satanská vysranost s fotkama už ale nejspíš nestačí, takže se Bret uchýlil ke strategii bulváru a píčovin internetu a vyložil nám 5 faktů o albu „The Devil“, který nejspíš neznáme.

Vlastně je to docela sranda, nečekal jsem od tohodle člověka nic vážnýho a ani žádnej sranec a srancem to rozhodně neni, spíš se to i hodí na tuhle stránku. Takže ty fakty:

  1. Úvodní písnička v albu, která se jmenuje „The Beginning“ byla složená pro film X-Man: Days of the Future Past a byla původně v nějakejch trailerech, načež jí do ní Bret přidělal nějaký další bubny atd. a hodil si jí na album. Tohle je teda zrovna informace, která mi nerozproudila krev v žilách a vlastně by mi bylo jedno, kdybych to nevěděl. Ale asi bych měl taky radost, kdybych složil nějaký pípání a napsal mi Michael Bay, že si to dá do traileru.
  2. Písnička „Armageddon“ obsahuje část, kde křičí nějaký lidi. Kromě několikát na sebe nasranýho křiku Breta tam prý ovšem můžeme slyšet i „The Surly Dude Mass Choir“, což by měla bejt nějaká tajuplná skupina vikingských lidí, co rádi křičej a jsou ve skutečnosti skutečně známej band. Ha, první jebec, ale ani bych se nedivil, kdyby to nějaký lidi začli intenzivně hledat, aby pak mohli říct, že to poslouchali dřív než je proslavil Blue Stahli.
  3. Emma Anzai ze skupiny Sick Puppies, která featuje basou a zpěvem v písničce „Not Until We Say So“ zrovna připravuje nějakej novej randál a brzo se vydá na nějakou tour. Emma ovšem nedělá jenom brum brum na svojí basu, ale prej taky slídí po ulicích Los Angeles a řeže všechny kriminálníky, občas za porušování zákona a občas za porušování její vyhlášky, která je známá pod názvem Emminy Pravidla a stala se dokonce součástí Kalifornských zákonů. Tohle je teda zrovna docela trapný. Já jsem to ztrapnil ještě víc, protože jsem při překládání nepoužíval žádný extra delikátní slova a spíš jsem chtěl, aby to dávalo smysl. Každopádně, kdyby Bret napsal třeba, že je Emma schopná vyměnit struny na base svojí vagínou, tak bych se asi zasmál víc. Emma by se ale asi nezasmála vůbec.
  4. Punkovej zpěvák Mark Salomon, kterej má asi tak milion různejch projektů a kterej featuje na písničce „You’ll Get What’s Coming“ umí komunikovat s autama a zná tak ty nejtajnější myšlenky a tužby všech motorizovaných vozidel. Jednou prej sdělil davu, že je nějaký auto těhotný a porodil jeho dítě přímo v centru města. Navíc prý umí sestrojit zbraň z jakýchkoliv dvou věcí, který mu člověk dá. U tohodle jsem se docela zasmál, protože to je fakt píčovina. Auta nemůžou bejt těhotný žejo.
  5. Pokud věechny písničky z alba „The Devil“ přeserete tak, aby byly pozpátku, seřadíte je tak, aby byly první lichý a pak sudý čísla, uděláte z nich jeden velkej audio soubor a potom ten výsledek proženete spektrogramem, bude vám to uplně k hovnu. Ty tajemství jsou schovaný líp. Haha, neasi. To je jako když si pustíte album „That’s The Spirit“ pozpátku. Furt to bude stejná sračka.

Pokud jste se dočetli až sem, tak jste úplně vyplincali několik minut života, ve kterejch byste třeba mohli vymyslet lék na rakovinu. Ale pozdě. Já toho času vyplincal mnohem víc, když jsem tenhle jebec sepisoval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *