Papež vydává prog-rockové album

papiTak papež bude prej vydávat progressive-rockové album s názvem „Wake Up!“. Když jsem to zjistil, jako první mě napadlo, že papež je docela borec asi. Představoval jsem si, že když zrovna veřejně nečte pohádky, nepočítá peníze za odpustky nebo neškolí pedof… kněze, tak ve volnym čase sedí doma, šteluje Axe FX, aby měl crisp tone, a pak nahrává libovou desku. Než si to samý začnete představovat i vy, tak to raději uvedu na pravou míru.

Nic takovýho se bohužel vůbec neděje. Doopravdy se děje to, že všechnu, ale doslova uplně všechnu hudbu vymejšlí a nahrává týpek z prog-rockové kapely Le Orme a jenom do těch songů místo vokálů vsírá proslovy papeže. Čekal jsem, že to teda aspoň budou nějaký takový ty songy, jak vezmete mluvené slovo a auto-tunem to upravíte, aby to znělo jako zpěv v songu. To taky neni, je tam prostě uprostřed songu kecání.

Zatím byl odhalen jenom jeden track. Hudebně to neni nic moc, pač je to vlastně celkem nuda. Papežův zpěv tam žádnej neni, jedinej zpěv je tam od toho týpka z Le Orme. Takže ve skutečnosti by se tenhle příspěvek měl jmenovat „Le Orme vydávají sračkovní desku s nasamplovanym papežem“. Představte si, že by třeba James Hetfield napsal Megadeth, aby mu složili a nahráli 10 songů a místo vokálů do nich vložili vystřižený hlášky z jeho rozhovorů, a pak by to vydával jako svojí sólovou desku. To by moc nevyšlo, co? Nejspíš by se stalo, že by ho lidi docela pohejtili a každej by prohlásil, že je kokot a že mu asi jeblo. No tak hádejte co, dělá to papež. Závěr? Papež je kokot a asi mu jeblo.

Kdybyste i přesto chtěli tu věc slyšet, tak je to na SoundCloud.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *