Metalocalypsa až pak…

metalocalypse nowNa stránce metalocalypsenow.com posledních několik dní ubíhal čas na virtuálních hodinách, jak už jste se mohli dočíst v Saddámovo před-před-včerejším článku. Všichni napjatě očekávali, jakou úděsnou pravdu countdown odhalí, až dojde svému konci. Takže:

Metalocalypsa se nevrací v pátý sérii, jak všichni tajně doufali. Pochopitelně, protože Adult Swim tenhle seroš prostě odpískali, jelikož jsme v realitě a ne v tom seroši, kde je metal naprostym dogmatem a celej svět ho uctívá. V opravdovym světě si každej metalovej projekt musí svojí pozornost zasloužit, na druhou stranu jsou metalisti opravdoví srdcaři a na to Brandon Small očividně spoléhá. Zatim se snaží podepisovat petice a mohutně spamovat twitter Adult Swimu, aby svolili k vytvoření pátý série Metalocalypse.

Ty, který nemaj sociální média (jako např. já), maj dokonce prej poslat kytarový trsátko a vzkaz v obálce na adresu Adult Swimu. No a tohle má jakože prej přesvědčit valnou hromadu televize, aby pustila chlup, natočila finálních osmnáct desetiminutovejch epizod brutálnío a úchylnýho animáku o metulech, abychom se konečně dovtípili, jak to celý dopadne. Abych pravdu řek, čekal bych spíš kampaň na Kickstarteru, dokonce bych asi i něco přispěl, kdyby se vybíraly prachy na novou sérii, ale když stačí podepsat petici, tak fajn. No ale stejně si myslim, že by si každej metalista koupil každou píčovinu, kterou by mu tvůrci Metalocalypsy za deset dolarů nabídli. Třeba digitální download one note prewievu.

metalocalypse-now1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *