The Truth Is Out There na Lighthouses Tour

lightousesTohle je docela starý info, už skoro přes 14 dní, ale já jsem línej lempl a dřív jsem o tom prostě nic nenapsal. The Truth Is Out There, ta česká kapela, jejíž nové desce „Lighthouses“ jsem v recenzi udělil neuvěřitelných 7,5 bodu, vyjela s touhle plackou na tour po ČR. Majů tam i štyri kóncertie na Sl’ovonsku, tákže kto jie odťal, môže sa jíť pozjérat tijéž.

Trochu mě nasírá online prezentace týhle kapely. Už v recenzi jsem zmínil svoje favority na nejlepší songy a přesto jsem do článku musel vložit video na song „Dying Light“, kterej mě vesměs sere. To bylo víc jak měsíc zpátky. Člověk by řek, že když už je ta fošna nějakej ten pátek venku, mohlo by se na online streamovacích službách objevit víc věcí, než jenom jediná klipovka. Přesto nikde nic neni (na YouTube jsou úhrnem 3 songy a zrovna tam by to především mělo bejt celý jako první) a jedinej možnej stream je na Bandzone. Nic proti Bandzonu, je to fajn věc na objevování novejch bandů v týhle zemi, ale jejich rozhraní na přehrávání hudby je až tristně slabý (a taky asi 10 let bez inovace?), nemluvě o tom, že rozhodně nelze vzít jeden song a někde ho takhle vložit do článku. A jestli se kluci bojej, že z YouTube by si to lidi snadno stáhli a pak si to album nekoupili, tak to je krajní nesmysl. Je rok 2015, kdo neni pitomej a chce, dokáže to vytáhnout i z toho blbýho Bandzonu, i když to tam neni povolený. Navíc co vole, prodejem desek si dneska už stejně nevyděláš, takže navrhuju, aby celou desku dali na YT. Nechápejte mě špatně, mám tu kapelu jinak fakt rád, jen tohle mě trochu zaráží. Trochu jsem se odklonil od tématu tour. Prostě co jsem timhle výpravným odstavcem chtěl říct je, že jsem chtěl do pozvánky vložit „What Have We Done“, ale nemůžu, protože to tam nemaj. Tak místo toho aspoň „Ještěří kůži“.

Jak je vidno na posteru níže, po celé republice bude mnoho koncertů, jeden už dokonce proběhl a to v Bílovci. Takže jestli jste z Bílovce a kvůli nám jste to propásli, můžete nám do redakce napsat rozhořčený dopis na adresu Vyhul Si 15, Basra, Irák. Ale jelikož Bílovec je u Ostravy a tam neni internet, tak se o tom stejně asi nedozvíte. Rád bych upozornil, že je jeden date i v Praze a tam rozhodně půjdu já. Už dlouho si slibuju na TTIOT jít, naposledy na Loco Loco fest, na kterej jsem chtěl jít snad jen kvůli nim a nakonec jsem nešel vůbec, protože účast zrušili, tak teď se mi to snad konečně povede. Bude to 3. prosince v Crossu, takže jestli i vy žijete v této metropoli a máte chuť si jít koupit nějaký diacetylmorfin, výtažek z koky pravé nebo nedej bože jít na koncert, tak máte možnost. Mimochodem, je to zadáčo! FB event zde.

lighthouses tour

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde