Good Tiger maj už dokonce dvě písničky

good tigrO Good Tiger jsem se tu zatim zmiňoval jenom tak okrajově. Totiž, když se k mému velkému zármutku rozpadli v červenci The Safety Fire (a já to zjistil zrovna na dovolený = 2x tak mě to nasralo), kytaristi Dez a Jo si nejspíš řekli, že nebudou zahálet, když už nemůžou hrát s ostatníma kníračema a založej novej band. Řekli teda Eliotovi Colemanovi, Alexovi Rudigerovi a nějakýmu basákovi (Morgan Sinclair, abych mu nekřivdil) a založili si novou kapelu.

Mohli se pojmenovat třeba Four Finger Life Kick nebo System of a Up, ale ne, musel to bejt Dobrej Tygr. Nicméně, je to klasická kapela lidí, co už jsou vcelku známí, teda instant success a přesně tak to je. Vydali jeden singl, načemž získali asi tak 10 000 lajků a momentálně už dokonce jedou tour po evropě s Velomania, Poroforo a Hlínapráce. Ale přeju jim to, je to libový a těšim se na to. Písnička „Snake Oil“ je výtečná, takže to asi uměj.

Předevčírem vydali novej singl, jehož jméno je „All Her Own Teeth“. To mi příde asi ještě horší, než Good Tiger, ale tak hlavní je ta hudba, ne? Po prvnim singlu „Snake Oil“ je tohle poměrně jiný, což je vlastně asi dobře, protože „Hadí Olej“ je totální Safety Fire ripoff a ačkoliv je mám hodně rád, radši bych to slyšel od Safety Fire a ne Good Tiger. Písnička je údajně narážka na film Parfém: Příběh vraha. Ten sem neviděl, ale myslim, že to je o nějakym buřtovi, co dělá z lidí voňavky. To se mi zdá jako totální píčárna, ale tak Axe zas dělá píčifuk s vůní „Afrika“ a asi to taky nebude smrdět jako hovna a Aids. Písnička je pohůdka, celá dobře dynamická, akorát refrén trochu zaostává. Každopádně je fajn, že to je něco jinýho a předpokládám, že celý album bude hodně rozmanitý a poslouchatelný. V MasovýTovárně snad předvedou náser a třeba to uslyšej i Periphery a začou zase hrát hudbu.


 

10899754_990391850989001_1932346467_nNevim vole, mně se třeba název Good Tiger celkem líbí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *