The Fall Of Ghostface vyhodili zpěvačku, protože odnesla do zastavárny všechny činely ze zkušebny

UrkVjxy60ZBo98NaS5MUGHBIpc0t3uUk (1)Možná se vám ten důvod zdá jako malichernost, vždyť v zastavárně se věci jenom zastaví a daj se zase vykoupit zpátky. Jenomže ne, tohle se podle nás nedělá, spoluhráčům z kapely se části gearu krást nemaj a už vůbec se nemaj prodávat do bazaru, aby si za to dotyčný mohl koupit pochybnou vysokoprocentní vodku polské provenience a několik kartonů Startek v měkkém obalu. Zbytek kapely se zachoval správně, že se zpěvačkou rozvázal spolupráci. Může být ráda, že na ní nezavolali policii!

Oukej, tak ne, sorry, v tom titulku jsem kecal. V perexu jsem taky kecal. Nevim jestli jste to poznali, ale celý jsem si to vymyslel, protože kdybyste se všechno dozvěděli hned z hlavní stránky, tak byste neklikli na článek a nepřečetli si zbytek. Kdepak, na mě si nepřijdete! No, pointa sdělení je, že z kapely The Fall Of Ghostface, kterou tady na Nollym máme celkem rádi (já je mam rád), odchází zpěvačka Haňa. Vždycky jsem si myslel, že se jmenuje Háňa s dlouhym „á“, ale TFOG jsou vlastně odněkud z východu z vesnice, takže prostě kratce: Haňa. Ty vole. V podstatě je to jedno, jak se to čte, protože k mojí věčný škodě už v kapele neni. Vyjádření kapely na facebooku je následovné:

„NAŠE ZPĚVAČKA HAŇA ODCHÁZÍ Z KAPELY. Podstatné je, že se s námi rozchází v dobrém s tím, že chce následovat své vlastní sny, které až tak nezapadaly do našeho počínání.“

V The Fall Of Ghostface jsou nejspíš všichni zbylí členové ty nejteplejší buci, protože si neumim jinak vysvětlit jak to přijde, že Haňa a její aktivity nezapadaj do jejich počínání. Nicméně Haňa je už teda očividně v píči jak prstýnek Jiřího Káry a taková ta naděje, že se časem přidá k jiný kapele jako když Eddie Hermida odešel z All Shall Perish do Suicide Silence, tady asi nehrozí. Nicméně pokud se tak stane, předpovídam, že to budou Attack The Hero. Chladnou logickou dedukcí to dává jasnej smysl, no ne? Kapela k týhle neblahý události vydala dokonce vtipné video, implikující, že makaj na novym materiálu a klipu. Oukej, mě to nezajímá, odteď už to stejně nebudu poslouchat, ani na to chodit.

Ne, teď fakt. Sere mě to, protože TFOG jsou jednou z mejch nejoblíbenějších klubovejch kapel, anžto jsou to geeci, maj vtipný 8bitový samply a do blití tam zpívá buchta. Teda zpívala. Teď už jsou to jenom geeci se samplama. Ale jakoby i přes svoje zklamání věřim, že i tak to bude super a na novej matroš zbytku kapely se těšim. No a oukej, nebudu pokryteckej lhář… prostě mě bavilo na tu holku čumět. Jsem zdravej heterosexuální muž s obsáhlou schopností imaginace a vizualizace, proto jsem nikdy nebyl línej zvednout prdel, zaplatit mrzkej peníz za vstup a jít se na Haňu podívat live. No a teď teda budu chodit na vousatý buřty v latexovejch kalhotách. Bezva.

tfog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *