Mubarak is back

10574431_1595616510659953_6248323648117440983_nJe to tady, lišák je zpátky v kurníku, doufam, že máte radost. Výmluvy, proč jsme na to teď zas dva měsíce srali, si necháme od cesty, stejně nám to nikdo nežere a nikoho to nezajímá. Takže přistoupíme rovnou k věci.

Oukej… hlavní výmluva je, že jsme na to jebali kvůli zkouškovýmu. Což mě přivedlo na myšlenku, že to je vlastně už rok, co Nolly jede. Před rokem v lednu jsem se v rámci prokrastinačních pudů rozhod vytvořit vlastní hudební web, abych zabil čas a nemusel se učit. Povedlo se, nedal jsem tři předměty, ale za dvě noci jsem vyrobil tuhle stránku. Podotýkam, že šlo o podobně oduševnělou činnost, jako když máš ráno tři zkoušky, umíš hovno, ale v tu chvíli pociťuješ jako zásadní životní goal vyčistit kompletní cibulákovej porcelánovej jídelní set, kterej dostala tvoje prababička do svatební výbavy, včetně příborů. Nolly byla spíš taková sranda z nudy s naprosto nulovejma ambicema a plánama.

Nicméně jedeme už rok a vzpomínam si, že Gumi z Klubovny k jejímu prvnímu výročí psal cosi ve smyslu, že u projektů je stejně jako u zvířat důležitej první rok života, pak ten projekt buď chcípne a namelou ho do BigMacu nebo se rozjede a zdárně roste a vyvíjí se v prostoru vymezeným elektrickým ohradníkem. Na nás teda teď bylo rozhodnout, jestli je to jako sukces a má smysl v týhle nesourodý píčovině pokračovat, či jestli se tady sereme s něčim, co nikoho nezajímá a tudíž by bylo lepší se na to vysrat a dělat něco užitečnýho. Takže jsme tedy pohleděli na čísla.

Od ledna do listopadu 2015 navštívilo dle statistik náš debilní hejtovací web 12 570 návštěvníků. To je za jedenáct měsíců. No a pak tady je onen osudný prosinec, kdy nás naše bezprostřední rozčarování donutilo vysrat elaborát pokrývající plnou stopáž Epizody VII Hvězdnejch válek. Nějakej dobrák to nasdílel na filmový fóra a tak trochu si to začlo žít vlastním životem. Na jednom fóru jsem dokonce zahlíd, jak si kvůli naší recenzi dva naprosto náhodný a neznámý lidi domlouvaj bitku v centru nějakýho města a popisujou si, jak se poznaj (dva metry, plešatej, žlutá bunda, ve dva hodiny na náměstí) a taky si nějakej nadšenec dal naprosto nemožnou práci a nahrál víc jak sedmdesátiminutovej komentář na youtube o naší recenzi.

Takže v prosinci si tu sračku, přišlo přečíst 17 064 lidí, což je celkem dost, a úhrnem se tedy na Nolly.cz za rok 2015 přišlo podívat bezmála třicet tisíc lidí. Upřímně nechápu, proč ty naše debilní blafy chce dobrovolně číst 30K lidí, což by mohli být kupříkladu všichni obyvatelé Písku nebo Kroměříže, ale samosebou nás to svym způsobem těší, i když se nic nevyrovná pocitu, který se vždy rozlije celými našimi bytostmi v momentě, kdy nám někdo do komentářů napíše nekompromisní, ovšem velice výstižné hodnocení typu „Tak tahle stránka je teda pěkná sračka.“ Děkujeme.

Taky by bylo na místě poděkovat všem, který nám pomohli dostat se tam, kde jsme, jmenovitě je to Gumi, kterej nás od začátku cení a podporuje, i když jsme zlý zmrdi, který by se kupříkladu komunitního centra Klinika nedotkli ani lopatou. Pak to je Tomáš RAclavský z Modern Day Babylon, kterej nám k článku dá palec nebo napíše „:D“ a článek má rázem o 6000% vyšší dosah. Díky Tomáši, ušetřils nám spoustu peněz za placenou reklamu. Pak jsou to kapely, ke kterým chováme zvláštní homoerotickou náklonnost, jako například John Wolfhooker nebo The Fall Of Ghostface, kapely, který sice hejtíme, ale berou to sportovně, jako např. Attack The Hero, a kapely, který nechápou, že je dissíme, maj z toho prdel a chlubí se tim, což je super, vytváří to další živnou půdu pro nenávistný články. Jo, mluvim o The Snuff. No a dál už nikomu děkovat nechceme.

Jak to vypadá, asi v týhle šarádě budeme muset pokračovat. Řikali jsme si teda, když už se s tim musíme srát, tak čim bysme to vylepšili. Saddám při brainstormingu přišel s nápadem, že bysme dělali kinoripy filmů a dávali to na torrenty, ale to jsme pak zamítli, protože to jednak nikdo z nás neumí, nemáme na to vybavení, ani to nikdo z nás nechce dělat, protože to je trestný a hlavně to s Nollym vůbec nijak nesouvisí. Vymysleli jsme ale přesto pro Nolly.cz několik novejch prvků a inovací.

Předně bychom rádi fungovali pravidelně, bez toho, abychom během zkoušek na to dva měsíce srali. Dál bychom rádi rozšířili portfolio lidí a kapel, který jsme nasrali, přeci jenom sračkovních kapel je u nás fakt nepřeberná hromada, tak by bylo záhodno se do toho pořádně ponořit. Už se ke mně z pár stran dostalo, že některý lidi jsou uražený, že jejich kapelu jsme ještě v žádnym článku neuráželi, což bereme jako hozenou rukavici a pokusíme se to v roce 2016 napravit. Pokud tu kapelu zrovna nebudeme mít intenzivně v píči. Jakože když už stojíš za hovno, tak se aspoň snaž stát za hovno pořádně, ať to má cenu.

No a hlavně bysme chtěli obohatit naše pole působnosti o další formáty, kterejma chceme šířit do světa nenávist, ale o tom se zatim moc rozepisovat nechci, kdybysme náhodou nakonec byli líný zmrdi, vysrali se na to a neklaplo to. Další inovací, kterou jsme měli v plánu zavést, je změnit grafický rozhraní webu, konkrétně invertovat barvy, aby po přečtení článku a následnym přepnutí na facebook nebo pohledu na bílou zeď neměl člověk pocit, že se k němu zpředu blíží roj sršňů. Nicméně je třeba si klást splnitelný cíle a tahle radikální změna by pro rok 2016 byla asi příliš. Možná v roce 2017 by to šlo.

krtek

Vyfotili jsme si společnou selfii, abychom konečně ukončili debatu o našich identitách
(zleva: Yasir Abasi, Mubarak Okubo, Saddám Halpern)

Na závěr bych se ještě rád vrátil do loňskýho roku a uvedl zde seznam těch nejlepších vyhledávaných výrazů na webu Nolly.cz, pravej důvod, proč s timhle nikdy v životě nemůžeme přestat.

– „youtube – vinnetou“ / vyhledáváno 10x
– „ceska mrdarna“ / vyhledáváno 6x
– „brutální prcání“ / vyhledáváno 4x
– „mrdárna“ / vyhledáváno 4x
– „star wars epizoda vii han solo zemřel?“ / vyhledáváno 2x
– „gta 5 jak lítat s stíhačkou“
– „filmy s vandamem na yotube“
– „nejepsi zena metr dvacet placata hlava“
– „kelimek cross club ke koupi“
– „uprchlíci všechny vás pozabijí“
– „pyccknň“
– „česká mrdarna videa“
– „muslimské svátky v roce 2015“
– „šukání ve sprše“

Díky všem, který sem chodíte, chápete to a baví vás to. Ještě větší díky všem, který to nechápete a píšete nasraný hejty do komentářů. Omlouváme se těm, kterejm nedokážeme bohužel vyhovět, ale slibujeme, že pokud budeme mít k prodeji kelímek z Crossu nebo nějaký super videa z šukání ve sprše a českejch mrdáren, tak se to pokusíme zveřejnit tady na webu nebo na facebooku. Tak čau.

One Response to Mubarak is back

  1. Timmy R napsal:

    Parada, hosi, pokracujte dal svym stylem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *