Nolly se vdal, jeho ženich se jmenuje Pepa

nollyKdyž mi Saddam oznámil, že se Adam „Nolly“ Getgood z kapely Periphery oženil a Mubarak úkol napsat o tom článek uložil mně, byl jsem pěkně nasranej, protože Nolly je zasranej vynerděnej vejškrab a nechci o něm nic psát. Ale prej to mám napsat já, protože ho z nás tří dissim ze všech nejvíc. Oukej no.

Nevim ale, co o tom mám psát. Ten týpek se asi rozhod, že už mu nestačí si sám po večerech v pauzách mezi laděním Axe FXBIASu honit raketu (čti: péro) a že teda potřebuje družku na krytí. Jenže protože je to teplomet s rozsekanym vejfukem, tak si vybral člověka, kterej se jmenuje Pepa.

Teď jen tak mimořeč, nejsem si jistej, jestli to tady řikáme dostatečně. My nejsme homofobové, kteří by chtěli vyvraždit teplouše. Sám se s několika znám a jsou to liboví týpci. Ale znáte to, prostě když někdo teplej neni, tak mu řeknete, že je a on se pak cejtí blbě. To je celá pointa. Sice si neslibuju, že si Nolly tenhle článek někdy přečte a že mu snad bude rozumět, ale prostě řikám, že je to teplomet především proto, že chci a hlavně že můžu.

Docela mě baví srovnat si fotky na zdích tohodle páru. Když se podíváme k Pepovi, uvidíme plešouna, kterak se líbá s Pepou  nebo třeba plešouna, kterak s Pepou hledí do země (vidí ještěrku nebo zaběhlej polyrytmus?) a pak třeba ještě plešouna s Pepou jen tak. Naproti tomu když pohledíme na zeď plešouna, spatříme teploušský barevný basy, pak nějakou zachcanou krabičku s popiskem od plešouna: „I’m fairly certain this is the sexiest pedal ever designed“. Hm fakt libově sexy. No a nebo nějakej screenshot ze zachcanýho Kontaktu. Analýzu toho, co to vypovídá, nechám na vás. Chtěl jsem napsat něco jako, že Nolly má Pepu v píči, ale když si to teď tak uvědomuju, tak je to možná jen tim, že je to buřt a nemá potřebu si facebook plnit in-love fotkama a statusama. Tak teda oukej. Ale stejně, ten zasranej pedál rozhodně neni sexy.

Nesnášim ho.

nolly-laska-teplous

2 Responses to Nolly se vdal, jeho ženich se jmenuje Pepa

  1. Nolly DoneGood napsal:

    Nollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynollynolly

  2. Itou napsal:

    Ahoj Yasire, tak tohle chce pořádnou dávku odvahy, ale pobavil jsi mě. :-DDDD Líbí se mi, jak jsi jim vybral hezkou fotečku 🙂 Ať už to ve finále s panem Nollym souvisí, nebo nesouvisí, vím, co jsi tím vším chtěl říci. A jestli někdo je, nebo není homoděj, ať to klidně přizná a nedělá ze sebe něco, co není…..a vo tom to celé je, ne? 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich