Veselé Velikonoce přeje Nolly.cz

profilovka1Dneska je 28. března a to neznamená nic jiného, než že je velikonoční pondělí… No hovno žejo, nikdo pořádně neví proč je to zrovna dneska a ne třeba příští tejden a kdyby to nevěděly vaše libový mobily, nevěděli byste to ani vy.

No každopádně je to svátek, při kterém si připomínáme, že Ježíš vstal z mrtvých. Jednak nevim proč teda nemá Ježíš pevně daný datum znovuzrození, ale je to každej rok jinak (představte si, že byste každej rok slavili narozky jinej den), ale taky mi nejde do hlavy, proč slavíme z mrtvých vstání zrovna postavy z Bible a neslavíme třeba 24. června z mrtvých vstávní Voldemorta z knih o Harrym Potterovi. Dyť je to to samý. No to je fuk, prostě se to slaví a my jsme ready to oslavit s Vámi.

Všichni víme, že holky malujou vajíčka, který pak dávaj klukům, kteří přijdou s originální hodovací básničkou. No a protože já jsem buřt, tak jsem si jednu hodovací básničku vymyslel. Teď už jí asi nepoužijete, protože už je pozdě, ale třeba příští rok:

Hody, hody, kytarové solo,
to je teda pěkná sračka.
Já raději breakdown,
tam se nechá stompovat.

No a buchty sice nejsme, takže bychom teoreticky neměli mít právo na to malovat vajíčka, ale co by to bylo za Velikonoce bez nich, no ne? Takže i přesto jsem si dovolil vám ve Photoshopu nějaká namalovat. A protože jsem správnej kámoš, tak jsem je pomaloval frontmanama Vašich oblíbených kapel. Zleva Hubert z námi až přehnaně hejtěných Attack the HeroMartin z námi až přehnaně oblíbených John Wolfhooker a na závěr Džej ze Skywalker, protože jsou famous a vždycky to přitáhne views článků. Neasi. Já teda Skywalkery moc neposlouchám, ale Mubarak prej docela jo a prej je to v pohodě.

vesele-velikonoce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *