Slipknot chystají práci na nové desce hned, jak skončí turné

5_The_Gray_Chapter_ArtworkKdo by to byl řekl, že se Slipknot někdy vzpamatují ze smrti Paula Graye. Po šesti letech a několika milionech dolarů, které Corey Taylor a Shawn Crahan vydali za psychoterapeuty, se Slipknot podařilo vydat album „.5 – The Gray Chapter“ a hned už plánují další desku! Mick Thompson a Jimmy Root se svěřili v rozhovoru pro Hudební Radar o nadcházejících plánech:

Mick: „Doufáme, že začneme s naší další nahrávkou brzo po ukončení turné. Nechceme mít mezi touto a další deskou takový prostoj, jako mezi posledníma dvěma.”

Zvláštní, člověk by řek, že všechno to vylejvání srdíčka a smutný scény okolo Paula Graye, vyhazov Joeyho Jordisona a přibrání dvou naprosto neznámých členů, stejně jako neustálý omílání, jak bude „.5 – The Gray Chapter“ jejich nejlepší deskou, udělalo albu obří promo a pochybuju, že by ten samej hype Slipknot stihli vytvořit jenom dejme tomu za rok. Holt asi „/+/6 – The Jordison Chapter“ nebude mít takové prodeje, tak snad Slipknot a Jimovi Rootovi nebudou chybět peníze, koneckonců z prodeje desek stejně chudáci ani nic nemaj, tak je to asi jedno. Možná to bude o to lepší muzika.

Jim: “Neustále píšu nové věci, možná že i o něco víc, než ostatní lidi v kapele. Je pro mě velice velice uvolňující, během turné, když jsi odtržen od svých koníčků. Ale v kuchyni je mnoho kuchařů, takže jsem nikdy dřív neměl šanci víc prosazovat svoje věci.“

Fajn, možná se Slipknot vyrovnali se smrtí Paula Graye, možná se Joey Jordison vyrovnal s kardinálně neúspěšným pokusem založit si lepší kapelu, než Slipknot, možná se fans vyrovnali s tím, že v kapele hrajou teď dva strašáci do zelí a jeden Fantomas, ale v případě Jima Roota a jeho nedobrovolném odchodu ze Stone Sour se o nějakém uvolnění nebo dokonce srovnání se skutečností očividně hovořit nedá. Zdá se, že „někdo“ je tu pořád uraženej a ublíženej. No co už, třeba ho jeho frustrace vyhecuje, aby společně se Slipknot vytvořil desku, kde nebude nejlepší písničkou intro…

jim root

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde