Pryzstanek szukaj Behemoth, tu jest kurwa The Snuff v centru miesta

lotusNebudu to skrejvat, posláním tohohle webu je hejtovat kapely. Překvápko co? Většinou to ale bejvá takový ostřejší škádlení, zlý, ale stále ještě v podstatě v celkem přátelskym duchu. Jestli mi ale nějaká kapela fakt pije krev a nesnášim jí do tý míry, že bych jim všem nejradši stříkal do ksichtu hořící napalm, tak jsou to The Snuff.

Ne, fakt. John Wolfhooker mě neba, protože se v tom nechuguje, Attack The Hero maj zase topornýho zpěváka a Skywalker melou sračky na koncertech. Pak je tady ale opravdová parazitní rakovina český hudební scény, a to jsou právě The Snuff. Óóóó jak mě ta kapela vytáčí! O jejich hloupoučkym videu jsme tu „nedávno“ psali a jediný, co je vlastně na tý kapele pozitivní, je to, že obohatili češtinu o krásnej výraz „slouma“. A taky neburcujou lidi proti islámu a uprchlíkum. Zatim. Jinak je ale všechno kurevsky špatně!

Po evropskym turné s Ill Niňo, což samo o sobě zní jako blbej vtip, protože The Snuff jsou v podstatě něco jako převlečený Kabáti 2010, se pánové nebo nějakej jejich pochybnej management rozhodli, že je jim Česko malý a že je třeba expandovat dál, do světa. Opět se tedy roztočilo soukolí bankovek vysokých nominálů a The Snuff se zázračně objevili na soupisce polskýho Woodstocku. Pokud ta narážka někomu nedošla, snažim se tady naznačit, že celej sukces The Snuff je zaplacenej nějakym bohatym tatínkem nebo známym.

Nechápejte to špatně, ono to možná zní, jakože jsem závistivej zmrd, kterej nepřeje úspěch talentovanejm muzikantum, ale tak to neni, jenom prostě po deseti letech, co se na týhle scéně pohybuju, nedovedu ani jednim zkurvenym neuronem pochopit, proč by jakejkoli festival, nejen v Polsku, ale i v Čechách na jakýkoli vyšší úrovni než nějaký lokální vesnický, měl zájem dávat prostor tak veskrze průměrný, nudný a hlavně naprosto falešný a neautentický skupině, jako jsou The Snuff.

No takže The Snuff se nějak přisrali na festival se skutečně zábavnym názvem: Przystanek Woodstock. Chápu Woodstock, to jo, Hendrix, Santana, Janis Joplin a Melanie Safka, to znam žejo. Co je to Przystanek, to nemam nejmenší tušení a asi to ani nechci vědět, zní to jako první slovo, který řekne Polák na Brutal Assaultu těsně po tom, co v jednu odpoledne vstane po prokalený noci a jde si k zrcadlu obtáhnout linky na corpsepaintu, protože se mu rozmazal, když v něm v noci spal ve spacáku. Przystanek. A na tomhle festivalu s nekoherentním názvem The Snuff vystoupili na obří stagi, což taky vypadá dost vtipně, protože The Snuff jsou očividně zámožný, ale ne natolik, aby si mohli koupit dost rekvizit, aby zaplnili velkou stage. Nebo je to možná ani nenapadlo. Vzhledem k tomu, jak se kapela na veřejnosti prezentuje, tak by mě to ani nepřekvapilo, spousta věcí totiž pánum z The Snuff uniká, ale toho už tady padlo dost.

Vtipný je, že na Przystanku Woodstocku vystupovali na hlavní stagi taky Bring Me The Horizon, Lacuna Coil, The Hives a Tarja Turunen, takže kapely, ze kterejch se mi chce uplně nejvíc srát. V týhle sestavě se mi teda naopak účast The Snuff zdá naprosto nutná a žádoucí, škoda akorát že na festival Przystanek Woodstock Sověti zrovna neshodili vodíkovou bombu RDS-220. Aspoň by The Snuff měli konečně pořádnou show, atomový hřiby a tak, a ne Ijena Ayena s napoleonskym komplexem, stojícím na deseticentimetrovym stupínku před svym stackem a dva rollupy, jako máme u nás v práci, akorát bez loga The Snuff.

Celý tohle všechno jsem vyvařil z jednoho videa, na který se mi podařilo natrefit. A to je vlastně ten největší průser. Jasně, už jsme tady o tom napsali fakt dost, všichni, co nás čtou, už jistě vědí, jak zkurvený songy jsou „Erotic Sylvia“, „Boxed In“ nebo „Life Essence“, jedno s debilnějším klipem než druhý, ale na Przystanku Woodstocku zvedli The Snuff laťku uplně nemyslitelně vysoko. To jediný video, vydaný pravděpodobně oficiálně pořadatelem, pokrejvá cover písničky „Fish On“ od Tilla Lindemanna a Petera Tägtgrena. Takže The Snuff hrajou na stejný stagi s Bring Me The Horizon, right? Ale nejlepší song, co tam zahráli byl cover.

Oukej. Nečekal bych, že budou The Snuff až tak pragmatický a vychcaný, že na takhle velkym fesťáku vytáhnou cover rok starýho songu. Jako jo, covery jsou super, taky rád coveruju svoje oblíbený kapely, ale kurva trochu úcty by to chtělo, vždyť Lindemann jako kapela nikdy nehráli live, takže jejich songy se maj nechat na pokoji a ne se vychcaně přiživovat na jejich úspěchu, ještě dřív, než to stačí oni sami. Ty vole dyť to je jak kdybych se svojí kapelou zařadil do setu včerejší novej singl od Metallicy a ještě než vyjde deska, tak bych s tim objížděl republiku a sbíral fejm. Tohle je fakt podpáskovka a pěkně slizká sračka ze strany The Snuff.

Fakt mě to vysírá vzhledem k tomu, že naprosto nekriticky obdivuju Rammstein a Till Lindemann je muj masturbační idol už asi od dvanácti let. Nejhorší na tom je, jak je ten cover hrozně hroznej. Jasný, The Snuff jsou dobrý muzikanti, protože kapelu jako takovou jim obstarává někdo jinej a prachy jim taky vydělává někdo jinej, takže maj dost času sedět doma a šestnáct hodin denně drtit kytary a bicí. Po instrumentální stránce je všechno v pořádku, ale nepobíram, jak si ten hubenej týpek, kterej vypadá jak nějaká levná psací potřeba a zpívá jako šestnáctiletej Pepa Vojtek, může myslet, že by se moh jenom přiblížit vokálnímu projevu a celkovýmu charizmatu Tilla Lindemanna. Jinými slovy je to PRŮSER!

Pan Štětec se prohání po obří stagi jako nasraný šikanovaný dítě, kterýmu někdo ukrad hokejový kartičky a bačkůrky, snaží se hrát si na Rammstein, přitom to zní jak blbě zazpívaný Mudvayne následně análně zneužitý Godsmackem, k tomu blbeček s šátkem a blbeček na stupínku, všichni spokojeně hrajou ukradenej song a tváří se jak kdyby jejich táta byl Steve Vai a jejich máma Ježíš, a k tomu všemu na to Poláci trsaj. Jenže Poláci jsou taky taková zvláštní skupina lidí, viz. zmínka o Brutal Assaultu výše. Zkrátka sračka nad sračky, The Snuff jsou odteď na našem blacklistu na prvním místě, dvakrát tlustě podtržený. A je to hlavně proto, že na ně paří hezký Polky, zatimco nám sem na Nolly.cz chodí spíš samý krpatý a plešatý zavšivený ludry, hnusný jak noc na hřbitově.

One Response to Pryzstanek szukaj Behemoth, tu jest kurwa The Snuff v centru miesta

  1. 666 napsal:

    Vy jste fakt tak hrozný! Jenom špiníte jména dobrejch kapel! Já a všichni moji kámoši si vás najedm! (Kecám, jen jsem vám chtěl udělat radost aby jste se na to zase nevysrali…)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *