Die Antwoord ve Žlutých lázních

e64c3b9b3af2f362fb3c42781602c48bCože? První článek, kterej Yasir Abasi vydá po PĚTIMĚSÍČNÍ pauze, je zdechlá pozvánka na koncert? Žádnej rozhovor? Žádná recenze? A co ta na novou desku Periphery, jak jsi slíbil? Hej nechte mě bejt, jo? Já tu recenzi na Periphery napíšu, ale teď se mi prostě nechce. Nechce se mi už měsíc, ale bude to, slibuju. Teď ale píšu pozvánku, protože jsem to dostal nakázáno od Mubaraka. A Mubarak je pořád tak nějak šéf a když šéf přikáže, tak to musim udělat, no ne?

Takže pro začátek, tady máte obrázek, kterej je jako header na facebook eventu. Nevim, co se stalo s tou dobou, že plakáty na promotion se dělaly celý, ale dneska už se to prej asi ustřihává.

13000275_10153771049499055_735438729090338393_n

Ale Yasire, proč nás zveš na vyprodanej koncert? Už jsem to přece říkal, může za to Mubarak!!! Ale teď vážně, vyprodané to vesměs není, protože přímo na tom facebooku je ještě randál lidí, kteří ty lístky teď dealujou buď proto, že to byl jejich plán už od začátku (jako to dělaj Poláci, že nakoupí 200 lístků na Shakiru v O2 Aréně a pak je prodávaj po 20 000 Kč) anebo že prostě zjistili, že na koncert nechtěj jít, protože jsou zásadně proti všem uprchlíkům a tak nebudou podporovat nějaký přičmoudlý Afričany (jo, i takovýho člověka jsem už potkal (mimochodem oni vůbec nejsou přičmoudlí)).

Tahle kapela se teda jmenuje Die Antwoord a čte se to, prosím vás, „dý antvord“. Neni to ani „dý antvůrd“, ale ani „dáj antvord“. Mám pocit, že je ani moc nemusim představovat. Každej ví, že jsou z Jihoafrický republiky, což je jediný místo na zeměkouli, kde bejt bílej je nevýhoda, a dělaj muziku, kterou maj očividně dnes rádi všichni. Spousta Čechů vám řekne, že to třeba poslouchá s dětmi v autě, protože děti to baví. No jasně, jsme Češi a neumíme anglicky, takže proč to nepustit dětem žejo. Dejme si tu kousek textu ze songu „Raging Zef Boner“ z jejich 2 roky staré desky.

Little ratty got a pussy and it’s tight tight tight!
Rot dog with a big fat african dick
I’m draggin it slow, n then I’m stabbin it quick
Fuck you you fuckin fuck, don’t you like the raw shit?
Babe you know my motto, ‚if it doesn’t fit, force it‘
Oh shit shit shit! fuck I’m gonna cum!
I’m gonna cum from lookin at your bum!

Takže na co se teda na koncertě můžeme těšit? Chcípni Mravenec Slovo zatim vydali 3 desky (tu mixtape nepočítám jako desku, to byl shit) a na každý z nich byli progresivněji víc a víc ujetý, jak mi to přijde. Teď má 19. září vyjít čtvrtá fošna s titulem Mount Ninji and da Nice Time Kid a z ní zatim známe dva songy. Nejdřív před měsícem vypustili tuhle diskárnu a pak včéra další song „We Have Candy“. Takže teď zbývá otázka kolik novýho matroše pojedou na koncertě a kolik si schovaj jako tajemství na den vydání desky (čti: na den, kdy se na hasitleaked.com místo Upcoming ukáže Leaked). Naše redakce se na koncertě samozřejmě objeví, takže se tu pak budete moct dočíst jaký to bylo v případě, že jste si nestihli koupit lístek a 20 000 Kč od Poláků na vás bylo moc.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain