Křest (Krst) alba John Wolfhooker

coverŽe píšem akorát jenom o jedný kapele? Že nic jinýho neumíme? Jo, to je pravda. V posledních dnech píšem jenom o John Wolfhooker, až to vypadá, že si nás koupili. Ale tak to není. My nejsme noviny a JW nejsou Babiš. Nás si nikdo nekupuje a až si nás někdo koupí, tak vám to řeknem, protože jsme fér. Jenom se prostě na scéně teď nic jinýho neděje a protože zas nechcem, aby to tady chcíplo, tak radši budem ždímat co zrovna jde. A tohle je zrovna věc, kterou možná ne každý ví, takže klídek, jo?

John Wolfhooker oznámili datum křestu jejich nadcházející desky, která vyjde 16. září. Bohužel naši čtenáři poznali songy The Offspring a My Chemical Romance z naší leak recenze a prokoukli, že se ve skutečnosti nejedná o tu desku, a dokonce byli tak hodní, že nás upozornili, že to není pravá deska a že třeba druhá písnička je od Green Day, což nás vskutku šokovalo, protože my si fakt mysleli, že ten hlas je Martin Čupka. Asi si holt budeme muset vyrobit nějaký cedule.

Jak jsem napsal, že kapela oznámila datum křestu desky, tak to neznamená, že to oznámili teď. To znamená, že to oznámili už před měsícem, jenom my měli plný ruce práce s honěním paprik a koukáním na seriály, že jsme o tom nevysrali žádnej článek. Tak sorry. Bude to 7. října (October, pre vás Slovákov) v Rock Café, což mi dost imponuje, protože dle mýho názoru je Rock Café nejlepší klub v republice co se live koncertů týče. Je to tam útulný, akustika je suprová, je to většinou dobře větraný, neni to vyhrocený a v podstatě kdykoliv jsem tam na něco šel, tak jsem to cenil.

Jako host tam bude nějaká kapela. Prej se to jmenuje All These Memories a jediný, co o nich vim, je to, že jsem o nich nikdy neslyšel. Pustil jsem si tenhle song a je to klip, kde buď buchta stojí sama a nehejbe se a nebo je s kapelou a nakrucuje se. Myslím si tedy, že pointa toho klipu/songu je, že když seš sám, tak seš v chillu, a když s fellákama, tak seš v hypu. Tady je cedule kdyžtak. Co? Jo, budu vám to dávat sežrat do konce života, protože jste nepochopili klíčovou povářku roku 2016!!!

„Jako host tam bude nějaká kapela.“

 

Pokud zrovna 7. října nebudu v Izraeli u rodiny, tak se určitě zastavím. Na facebook eventu je v současný chvíli napsáno přes 600 lidí, kteří tam buď jdou určitě nebo mají minimálně zájem, takže kdybyste tam náhodou potkali vousatýho žida s jarmulkou a pejzy, tak mě přijďte pozdravit a nebo mi třeba rozbít držku, protože jsem vám vyhejtil kapelu. Jo, mluvím o vás. Ke každý pozvánce dáváme oficiální plakát, ale jediný, co je zatím jako plakát, je tohle, což je teda pěknej shit a tak jsem se opět rozhodl, jak je tomu u mě zvykem, vytvořit vlastní plakát. Abych zachoval téma, které JW chtěli, tak ten shitovej obrázek použiju aspoň jako pozadí.

13987553_375257482598253_1729630908575334828_o

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde