Ghost streamujou „Square Hammer“

ghost-popestarDost bylo píčovin a Johnů Wolfhookerů, dáváme jim poslední dobou až moc prostoru. Taky tady poslední dobou jedeme spíš hejty a málo věci ceníme. Takže dneska se bude cenit, a to tak, že hutně a rozsáhle! Nechci se o tom nějak dalekosáhle rozepisovat, spoustu kapel hejtim, spoustu kapel nemůžu vystát a fakt hodně kapel mam totálně u ventilu… no a pak je tu těch pár, který mam dost rád a nakonec i hrstka vyvolenejch, řekněme TOP 3, mezi který se jednoznačně řadí Ghost.

Minule jsem tu recenzoval jejich třetí desku „Meliora“, kterou jsem tenkrát rozmlátil dřív, než jsem s ní došel domu a díky tomu jsem rozvázal svůj poměr s Bontonlandem. Ovšem do tý doby, než jsem si tam znovu zašel, tentokrát uplnou náhodou pro jejich druhou desku „Infestissumam“. Byla to ale opět jenom záležitost na jednu noc, protože po vybalení z celofánu jsem našel sice digipak, ale bez bookletu s textama. Škoda mluvit. No a ty samý Ghost dneska vysíraj do éteru novej song z připravovanýho EP, jmenuje se to „Square Hammer“, tedy „Čtvercové kladivo“, popřípadě „Druhá mocnina z kladiva“.

Dobrý co? Teda spíš naprostá raketa, ze který se posíram. Vždycky mam megastrach, s čim novym zase Ghost přijdou, jestli to náhodou nebude mrdka a já budu smutnej, že moje TOP 3 kapela vydala mrdku. Ale zatim se to ještě nikdy nestalo. Třeba ještě říct, že na novym EP budou taky nějaký covery a bude to hudebně i konceptuálně spojovací článek mezi deskou „Meliora“ a plánovanym čtvrtym albem. A samozřejmě pravděpodobnou intronizaci Papa Emerituse IV. Těšim se na to všechno jak svině, tak se těšte se mnou jo?

Kdyby to z toho Youtabu někdo smazal nebo vám to přišlo málo kvalitní, tady si můžete pustit originál na offiko stránkách. A tady dole si pusťte živák, protože to je taky totální liberec! (BTW taky bych chtěl vidět Ghost naživo, ale to v Čechii asi nehrozí, oni totiž maj jenom asi 60 koncertů v USA, v Grand Rapids a tak, ale v Praze je to pro ně asi moc vidlácký… dík vole Okamuro, Konvičko a Brichto, kvůli vám sem nejezdí Ghost, vyserte si voko kreténi traktoristický debilský!)

2 Responses to Ghost streamujou „Square Hammer“

  1. Fisha Mandoor napsal:

    Díky za článek. Odmocnina z kladiva je fakt pecka. Bez vás bych si toho nevšiml, takže cenim!

    *Jo a Brichta si už oko vysral btw… 😀 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain