Metallica vydává klip, ve kterém se můry koukaj na televizi

hardwiredVčera vyšel další singl z připravované desky Hardwired… To Self-Destruct“ a jelikož jsme portál, který má převážně psát o metulech, bylo by dost trapný, kdybychom tohle téma nepokryli. Takže na ten klip pojďme společně podívat.

Takže jsme se shodli, že předchozí klip„Hardwired“ je pěkná sračka a to nejen z vizuálního, ale taky z hudebního hlediska. Jak je na tom „Moth Into Flames“? Nejdřív si ten klip pusťte.

Začíná to nějakejma metalcorama, což vůbec nechápu proč, když Metallica nikdy metalcore nehrála. A pak se tam ihned bleje, což je zvláštní, protože to Metallica taky nikdy nedělala. No a v tom klipu vůbec neni James Hetfield, kterej vždycky v Metallice hrával. Jo moment. Tohle je ono. Jsem to splet.

To už je lepší. Klip je o tom, že se můry dívaj na starou telku. Nebudu to protahovat, ten klip je opět zdechlina. Střídaj se v něm totiž pouze tři druhy záběrů a to dokola po celou 6minutovou úmornou stopáž celýho songu. Za prvé je tam buď kapela kterak hraje mezi světýlkama, což je sice mnohem lepší, než kdyby to bylo ve skladu, ale pořád je to zkurveně nudný. Za druhé je tam občas telka a můry, který se na ní dívaj. Asi čekaj, až skončí Metallica a začne jejich oblíbenej seriál. Už si dokonce otevřely brambůrky, podívejte. No a za třetí je tam zase kapela, ale tentokrát zkresleně v mnoha šestiúhelnících, což hádám, že je velmi nepovedená simulace fasetového oka můry.

moth01

No ale ten song sám o sobě je vlastně celkem oukej, baví mě to. Jen je prostě zase zbytečně dlouhej. Má to 6:08, což je v tomto případě nesnesitelný a celý je to ještě umocněný klipem, ze kterýho se mi zkrátka a dobře chce chcát. Modlil jsem se, aby to skončilo ve 4:37, protože to by byl perfektní konec, ale hovno. YouTube vám předem prozradí jak je video dlouhý a tak jsem věděl, že to tak bohužel nebude. Zároveň vůbec nechápu, co se stalo s Larsem, ale všichni víme, že má v poslední době potíže udejchat live hraní. Možná se to manifestuje v kolapsování kdykoliv na něj namíří kamera.

moth02

Závěrem bych chtěl pogratulovat Jamesi Hetfieldovi k získání PhD. z astrofyziky. Je to fajn, protože jsem si vždycky myslel, že je to jenom namachrovanej hloupej negramot a teď mě přesvědčil o opaku. Ale bohužel ani pět titulů nepsraví prosranej klip.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde