Nolly.cz – Můj názor (SINGLE) + soutěž

profilovka1Pamatujete na náš článek o sedmém dílu Star Wars? Rok se s rokem sešel a pořád je to náš vůbec nejúspěšnější report v historii tohodle webu, což je docela smutný, protože jsme hudební web, ale hudby očividně nehejbou světem. Ten článek vidělo úhrnem 10x víc lidí, než většinu ostatních článků a přímo na webu to má 54 komentářů, což je totálně insane. Jedná se o smíšené pocity, ty souhlasné nás nezajímaj. Nás baví číst ty, který jsou na nás nasraný. Většina lidí teda svoje butthurt výkřiky, jaký jsme zmrdi, že to dissíme, psala. Pak se tu ale vyskytl případ jménem Heinrich Rainer.

Kdo to vlastně je Heinrich Rainer? To je pěkná sračka vydávat se pod tímto jménem. Je naprosto očividný, že to neni jeho real jméno. Nesnášim fake jména. Heinrich Rainer je jůtuber, který byl natolik rozhořčen naším článkem, že se rozhodl natočit 70minutové video… SEDMDESÁTIMINUTOVÉ VIDEO!!! V něm vesměs prochází celý článek a říká proč jsme zmrdi.

Na to video se rozhodně nemusíte dívat. Stačí, když si ho pustíte a během dvou minut ho proklikáte. Když to shrnu, týpek v něm čte celej článek a komentuje snad každou větu. Je to vleklý, často celkem nuda, hodně „eee“, hodně „aaa“, hodně odkašlání, semtam nepochopená ironie, pěkná sračka prostě, hodnotím 1/10. No ale to pořád nic nemění na tom, že to má sedumdesát posranejch minut!!! Ten člověk strávil přes hodinu života tim, že potřeboval světu sdělit, jaký jsme zmrdi. A to samo o sobě mě dost ba.

Proč o tomhle všem ale vůbec mluvim? Tak tedy k jádru věci. Chtěli jsme na Nolly.cz už hodně dlouho vydat nějakej song. Nikdo z nás ale neumí ani zpívat ani blejt ani pikskvýlovat a ani gruntovat. Chopil jsem se tedy iniciativy a rozhodl se, že našemu prvnímu singlu propůjčí svůj hlas sám Heinrich Rainer a to bez svého svolení. Jestli mu to vyzvoníte a on nás nahlásí, tak si mě kurva nepřejte!

Volba žánru byla dost jednoduchá. Vidim to všude kolem sebe, všichni poslouchaj různý debilní skájvolkroviny atak d hýroviny, takže i náš první singl nemohl být nic jiného, než metalcore. Tak tady to máte:

F.A.KJŮ. neboli často kladené dotazy:

„Yasire, seš kurevsky dobrej kytarista! Proč ale ty kytary zní tak funny?“

No to je jednoduchý. Protože jsem téměř všechny (kromě sola) nahrával ve 3/4 rychlosti a pak je na závěr zrychlil.

„Ale Yasire, to se přece nesmí. To je podvod, ne?“

No jasně, že se to nesmí. V tomto případě je ale mnohem větší průser samotnej fakt, že jsem právě vypustil do světa další hovadskej metalcore, takže nějaký šméčka s kytarama jsou to poslední, co mě tankuje. Je to jako když budeš rozdupávat hovno Airmaxama. Rozdupávání hovna rozhodně neni žádnej Havaj, ale je to úplně jedno, protože v základu jsi stejně zmrd především kvůli těm Airmaxům.

„Tak aspoň že tu basu jsi nahrál pořádně.“

Ta je ze samplu.

„Yasire, ta nahrávka zní famózně. Pracovali jste na ní s Joey Sturgisem nebo Tomášem RAclavským?“

Nikoliv. Všechno jsem to mixoval já. Tajemství je ve správném EQ kytar. Stačí jen zajistit, aby spolu fungovala levá a pravá kytara. Tady je návod:

nazi-eq

„A co ta soutěž, na kterou jsi lákal v titulku článku?“

No jasně, tak mě dobře poslouchejte. Tady máte taby na celej song a vaším úkolem je udělat cover, nahrát ho na YouTube a poslat nám link. Je mi fuk, jestli to bude na kytaru, na basu nebo na bicí (nebo jestli si troufnete na vocal cover), prostě něco. My pak vybereme ten nejlepší a odměníme ho samolepkama Nolly.cz a pokud ten dotyčný bude mít kapelu, tak mu jí patřičně zhodnotíme (to neznamená pozitivně, když to bude sračka, nedá se svítit). Deadline je 31.1.2017, do tý doby to musíte udělat. Pokud nikdo nic nepošle, což je dost možný, tak prohlásíme za vítěze sami sebe.

Mimochodem. To, že jsem vám sem dal taby neznamená, že ten song vykradete a začnete ho hrát se svojí kapelou, jasný?! Jo, mluvim o vás, Attack the Hero!!!


2 Responses to Nolly.cz – Můj názor (SINGLE) + soutěž

  1. Fisha Mandoor napsal:

    Dobrej challenge 😀 jdu do toho. Snad to dám dohromady. Adam Nolly DostatDobrý mi s tím mixem snad pomůže.

  2. Timmy Ruzicka napsal:

    Challenge accepted!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *