Mazel tov! Vyvěste fangle, Nolly.cz slaví dva járy!

Happy-birthday-cake-with-name-edit-for-facebook-7Ačkoli se to zdá neuvěřitelný, Nolly.cz, tahle nesmyslná továrna na hněv počatá mohutným a slizkým výstřikem z chlupatých koulí samotného Satana s úmyslem zničit českou kytarovou scénu se dožívá požehnaného věku dvou let. Pevně věříme, že nám to spousta lidí nepřálo, respektive si možná přálo, abysme zdechli a tak, což se mohlo zdát být skutečností, o čemž se mohl přesvědčit každý, kdo v uplynulých dvou týdnech navštívil web. Jo, byli jsme offline vážení. Ha ha, fuck off žejo, už zase jedeme na plný obrátky a makáme na svý pověsti největších píčusů na scéně.

Abych to uved celý na pravou míru. Jak si už někdo z letmých náznaků mohl všimnout, když zrovna nepliveme svoje virtuální jedy na nebohý metalcorový sebranky, tak pracujeme nebo se vzděláváme v nejrůznějších ústavech, což s sebou nese břímě zkoušek, cyklu, který se opakuje každý semestr, že ano. Taky si mnozí povšimli, že na to v těchto obdobích obvykle totálně mrdáme, jenže my taky máme nějakej pud sebezáchovy a snažíme se vykoupit svoje černý duše navěky zlomený tvorbou tohoto webu a snažíme se ospravedlnit naší existenci studiem a následnou kariérou v oboru, kterej sestává z něčeho víc, než nadávání The Snuff. Třeba pro mě byl tentokrát tenhle proces víc hardcore než kdyby Skywalker opíchali do zadku First Blood a H2O.

No jenže do blbejch zkoušek se přimotala ta hloupá oslava dvou let Nolly.cz. Skoro bych na to pro samý učení zapomněl, jenže naštěstí se mi toto překrásné jubileum připomnělo samo, a sice tím, že expiroval hosting a doména. Plánovali jsme si s Yasirem a Saddámem, že bude mitzvah jako prase a nakonec to dopadlo tak, že byl Nolly víc jak tejden offline a já byl nucen celou tu dobu zuřivě telefonovat, mailovat a dokonce (!) posílat dopisy do různých firem a institucí, abych se nakonec vynořil z hlubin kyberprostoru pokryt krví a vnitřnostmi trpaslíků, orků a fanoušků Manowaru s funkčním webem v rukách.

Hele nebudeme lhát, občas to neni easy při našem pracovním a studijním nasazení pravidelně aktualizovat ještě tenhle bezbožnej nesmysl a párkrát už taky padla myšlenka, jestli se na to nechceme radši vychcat. A víte co? To v žádnym případě, protože i tak nás to neuvěřitelně baví, zvlášť v momentech, kdy lidi natáčí videa, ve kterejch nám přes hodinu nadávaj a další lidi na to pak točí covery a posílaj nám to. Statistiky mi ukazujou za ten rok od poslední registrace domény nějakejch 20 tisíc unikátních návštěv. Hej já nevim, co to číslo znamená, jestli na tu stránku přišlo fakt dvacet litrů lidí nebo jestli to je jenom těch 382 lidí, co máme na facebooku a ty furt refreshujou celý dny tu stránku pořád dokola jak idoti.

Nevim, ale 20 tisíc, to je pro představu asi stejně, jako má počet obyvatel města Tirat Carmel v distriktu Haifa, což je dle mýho soudu teda docela dost. Těch 382 lidí je teda taky krásný číslo, ale tady musim na vás čtenáře trošku apelovat. Zbejvá nám 1825 lajků, abysme na facebooku dohnali Attack The Hero a 29 280 lajků, abysme dohnali The Snuff. Máte-li teda tenhle web rádi, pomozte nám šířit náš jihad a sdílejte nás, kde to jde, ať jednoho dne předženeme v lajkách The Snuff a můžem konečně umřít s pocitem, že naše osoby v tomhle světě vykonaly taky něco užitečnýho a nezapomenutelnýho. Díky.

Jinak samosebou míníme v hejtech pokračovat, dokud nám někdo nerozbije lebky kamenem nebo nás nenechá za hejty zavřít do Valdic, takže s náma můžete s přehledem počítat a rádi bychom letos konečně trochu rozšířili působnost, ale jak jsem psal výše, neni to tak easy. Pokud by někomu náhodou uteklo, co se tady dělo a mělo dít, zatimco byl server offline, tak jsou to tyhle dvě věci.

  • Yasir si před několika tejdnama vyhlásil soutěž o věcné ceny, kde šlo o to, zcoverovat náš cover na hejtovací video, který hejtuje hejtovací web. Hm. No každopádně vyhlásil výherce, což teda původně v plánu nebylo, jelikož jsme nepočítali, že někdo bude soutěžit, takže teď skutečně musíme sehnat někde ty věcný ceny a poslat je vítězům. Trochu komplikace no, ale všechno bude, mějte s náma trochu strpení. Yasir si totiž drze vyrazil na dvoutejdenní výlet za rodinou do Mosulu, kde maj teď to obléhání, takže ještě pár dní potrvá, než se vrátí a pak to pořešíme.
  • Já (tj. Mubarak) jsem zase taky před několika tejdnama vyzpovídal Egora Erushina z Mariny a Abyss, Watching Me a konečně se mi povedlo to zveřejnit. Po takový době je to ode mě možná skoro drzý, takže se nebudu zlobit, když to bude Egor, kdo mi rozbije lebku šutrem.
  • Tady měl bejt ještě report z The Dillinger Escape Plan a Shining, kam jsme chtěli jít se Saddámem, ale jak asi všichni víte, TDEP se zrakvili na dálnici v Polsku (vůbec mě to nepřekvapuje, v Polsku to je na hovno) a turné zrušili. No jo, mrzutý. Druhá možnost byla, že půjdem do Fatalu na Screws, ale pak jsme si řekli, že nejsme úchyláci a že radši budeme doma masturbovat nad animovanym pornem, než jít na Screws. Sorry Screws, snad někdy jindy.

No takže tak, díky za přízeň a pokud budete mít někdo eminentní potřebu popřát nám k druhejm narozkám, můžete tak učinit na naší zdi na facebooku a my se budem tvářit jakože jsme tvrďáci a vůbec nás to nedojímá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich