Deafheaven v Lucerně

ptačí šitUž tady dlouho nebyla pozvánka na žádnou akci. Z části to bude asi tim, že jsme asociálové a na žádný akce nechodíme, protože dáváme přednost masturbaci (honění pinďoura) a získávání zkušeností na imaginárních animovanejch postavách před vyfelovánim na pozérskejch koncertech a jinejch akcích, z části tady žádný pořádný akce nejsou. No a když jsou, tak na ně stejně nenapíšeme pozvánku, popřípadě se akce zruší, protože kapele zrakví celej gear kamioňák. Takže tady to je. Přijďte na Deafheaven!

Třeba já už mám lístek koupenej dost dlouho, protože mi furt na Facebooku vyskakovalo, že prvních 100 jich je jenom za 350 drachem, a na mě jakožto na nenasytného ovčana zapůsobila tato inzerce a běžel jsem to koupit. Du tam teda hlavně kvůli poslední desce „New Bermuda„, která mi učarovala, protože se tam zároveň drtí, blastbeatuje, umírá a má to prostě takovej libovej černě/bordelovej sound, že pokud to takhle bude znít live, tak mi to nejspíš rozpustí obličej. Jo a taky ten album art mimochodem vypadá jako ptačí šit na kanvasu. „Sunbather“ jsem poslouchal dřívávějc akorát ze zvědavosti, protože jsem chtěl vidět, jestli je to teda tak převratný nebo tak k hovnu jak jsem všade čítával, načež jsem se nerozhodnul ani pro jedno a celkově si oblíbil akorát song „Vertigo„.

Podle informací na události to tu Deafheaven naposled totálně rozsračkovali ve strahovský Sedmičce. Já tam ovšem nebyl, takže si to představuju tak, že Deafheaven zahráli, lidi moshovali nebo pokyvovali (teď si nejsem jistej, co se na tuhle kapelu dělá) a bylo to dobrý. Snad to bude dobrý i v Lucerně, když jsem tam byl naposled na Ruskejch Kruzích tak se mi chtělo zdechnout, a nemyslim to v dobrym slova smyslu. Jo a hrajou tam s nima nějaký Youth Code, což je nějakej industriální trap, kde týpek dělá jako že šteluje synťáky a buchta do toho nezřízeně kvílí. To bude podle mě kolaps, ale budu to asi muset strpět. Kdo dorazí, může mě zkusit identifikovat, ačkoliv to bude složitý, protože budu mít zaplý svoje hipsterský mimikry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich