Nejhorší video na světě – Metallica vs. Superfan

metallicavssuperfanNa YouTube lze objevit leccos. Cool POV z veverčího obleku nebo jak se tomu řiká, což ve fullskříň na velkym monitoru vypadá naprosto parádně; záznam z Discovery channelu o tom, jak se vyráběj párátka; video s vysvětlením aerodynamického třesku; nebo dokonce i týpka hrajícího na kytaru, kterej místo slidu používá lžičku. To jsou všechno celkem parády, jenže pak se taky může stát, že zabrousíte na tu odvrácenou stranu jůtubí.

Dámy a pánové, rád bych vám představil nejhorší, nejtrapnější a nejvíc cringy video na zeměkouli: Who Knows Metallica? – Metallica vs. Superfan

cringy

Nebudu to dále zdržovat, tady to je:

To video má 1,5m zhlédnutí a poměr like/dislike 31:1, tak jsem si nejdřív říkal, že to asi bude dobrý. Takže do studia vchází neoholenej smradlavej bezďák, kuchař z Taco Bell, James Hetfield a Kirk Hammet. No a pak přijde Dave, takzvaný superfan, zuřivě potřese Kirkovi ruku a pak stojí s vypjatou hrudí, jak to vždycky dělaj cigáni, když vám chtěj nahnat strach. Na otázku jak moc miluje Metallicu odpoví, že je to celej jeho život. No tak to gratuluju. Někdo zasvětí život studiu raketového inženýrství, aby mohl přispět k objevování kosmu. Někdo zas biochemii v naději, že třeba objeví nový lék. No a Dave očividně zasvětil život sezení na prdeli, poslouchání Metallicy furt dokola a čučení na všechny live záznamy dokola. Každý je společnosti nějakým přínosem. Dave ale můj hrdina zřejmě nebude.

Na otázku, jestli jsou připraveni začít odpoví Dave vystavením dvou paroháčů. Do prdele, tak tohle gesto jsem naposledy dělal, když mi bylo 15 a mám pocit, že to bylo právě na koncertě Metallicy. To si smíte dovolit opravdu snad jen na thrash metalu a takovejch těch pohádkovejch metalech jako třeba power. Myslim ale, že kdybyste ukázali paroháče třeba na koncertě Tesseract, že by vás ihned někdo zadupal. Co je ale horší? Dave toho paroháče v jedný ruce nechal a rozhodl se, že když bude mačkat čudlík pro odpověď, nebude ho mačkat jako normální člověk, ale skutečně jako superfan tim paroháčem. Nebo možná spíš jako superzmrd.

U třetí otázky, kdy Kirk už potřetí vyběhl na Dava a chytil ho, aby nemohl zmáčknout čudlík, se skoro zdá, že Dave se trochu nasral. Možná se mu chtělo nezanevřít na jeho cigánský vypínání hrudi a zeptat se Kirka, co že to říkal o jeho mámě.

Dave nakonec prohrál a Metallica dostala jeho peněženku, ve které Lars našel kondom. Dopíči, kondom jsem v peněžence naposledy měl když mi bylo 14 a cejtil jsem se hrozně hustě. Pak jsem ale záhy zjistil, že je to pěknej trapas a přestal s tim (přestal jsem ho v peněžence nosit o rok dříve, než jsem přestal ukazovat paroháče, takže kdybyste si měli vybrat jen jedno, asi radši ukazujte toho paroháče, je to menší trapas). Většina těch, kteří totiž nosej kondom v peněžence, se budou hodně zle snažit, aby si toho každej všiml když platěj, především ta hezká holka, která stojí za barem. No konec.

Dave je zmrd namachrovanej, Lars by se měl oholit, Kirk by měl přestat atakovat Dava, protože by se taky mohlo stát, že by přišlo 10 dalších kamarádů s nožema, jak to tak bejvá, James je v pohodě a vůbec nevim proč tam byl Robert Trudžilo (asi 3 roky jsem si myslel, že se to tak čte), když tam jenom stál a nic nedělal ani neříkal.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich