Enter Shikari feat Big Smoke?

es-superchargeV mém velkém comebacku před pár dny jsem předeslal, že vám povím něco o Enter Shikari. Před asi třemi týdny vydali novej song a já vám teďkonc řeknu, co si o tom teda jako myslim. Je to blitka, anebo je to nejlepší song na světě?

Poslední deska vyšla roku 2015 a nesla název „The Mindsweep“. Já jí tady na Nollym dal 10/10, což se snad ještě nikdy předtím nestalo, tudíž bambitka. Fakt jsem to cenil a cenim to až doteď. Pak byl singl „Redshift“, kterej jsem v žádným článku nepokryl (asi proto, že jsem na Nollyho v tý době intenzivně píchal, stejně jako poslední tři měsíce). Ten byl mimochodem kurevsky libovej. Potom v říjnu 2016 „Hoodwinker“, kterej jsem ovšem už pokryl a to zde. Doufám, že si všímáte, jak snadný je dělat redaktora na hudebním webzinu. Stačí jenom odkázat na pár předchozích článků a už máte odstavec z krku a vypadá to jako že jste toho hodně napsali. Pak taky když chcete natáhnout článek, aby vypadal, že je delší, tak přímo do něj vložíte video z jůtubu. To vám ukážu za chvilku, jak se dělá. Když se vám podaří narvat tam dvě, je to ještě lepší, ale musíte mezi ně vložit aspoň dva odstavce, jinak pozorný čtenář pozná, že ho redaktor lakuje. Tři videa do jednoho článku nikdy nezkoušejte, to umíme jenom my.

Takže novej song. Vyšel před třemi týdny a nese titul „Supercharge“. Než si to pustíte, tak se trochu připravte na to, že to vůbec nejsou Enter Shikari, jak je znáte. Já na to bohužel připravenej nebyl a proto jsem po prvním poslechu hodnotil 0/10. Neudělejte stejnou chybu tedy, protože ten song ve skutečnosti neni zas tak špatnej. Jednu velkou výhradu k němu teda ale mám. Vůbec nechápu proč v něm musí featovat nějaká Big Narstie. Čekoval jsem, jak ta Narstie vypadá a myslim si, že je to spíš Big Smoke, než Big Narstie. A vůbec, koho zajímá nějakej black rapper v singlu ES? Mě teda rozhodně ne a neni to tim, že by byl black. Nezajímal by mě i kdyby byl white. A kdyby to třeba ještě ke všemu byl Paulie Garand, tak by to asi bylo nejhorší.

Na druhou stranu mě ale děsně baví ty „zlý synťáky“, jak jsou na začátku. Ten prostředek songu je trochu nijakej, ale outro to celkem znamenitě nahrazuje, protože motiv, který celej song obstarával synťák, teď přebírá kytara a fakt to ušukává.

Co si o tom myslíte vy? Jsem jenom zaujatej fanboy, kterej i přesto, že na první poslech dává 0 bodů, nad tim stejně honí i když je to pěkná debilita, anebo je to vážně docela dobrý? Uznávám, že na „Hoodwinker“ tenhle song ale nemá.

Viděli jste to? Dvě videa v jednom článku. To druhý bylo naprosto zbytečný, ale koho to sere? Teď si to hezky projeďte a koukejte, jak dlouhej já mám článek. Takhle se to dělá. Teď už si můžete taky založit webzin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *