Frontman kapely Exit Empire zavraždil Bon Joviho

coverNejdřív vám teda povím kdo to vlastně ti Exit Empire jsou, protože se vsadím, že většina z vás je vůbec nezná. Je to kapela, ve který hraje na basu Timmy Růžička, kterej vyhrál naší cover soutěž. V dohodě bylo, že kdo vyhraje, tomu zhejtíme kapelu. Timmy poslal EP jeho nový kapely a já slib dodržel a zhejtil ho. Ve skutečnosti vlastně ale ne, protože mě to celkem bavilo, což je hlavně důvod, proč o nich píšu znova. Tenhle článek už v dohodě nebyl, ten píšu z vlastní iniciativy, tak abyste jako neřekli, že jsme sellouts. Nebo si to vlastně klidně řekněte, mě to nezajímá.

Takže po jejich prvním klipu na song „Ignore Me“ jsem se rozhodl, že na něj něco napíšu. Ale nic moc mě nenapadalo, tak to rychle shrnu tady. Celej klip jenom týpek chodí po Alpách, typka zas po Praze a to ještě takovym způsobem, že nejdřív je v Petřínských sadech, potom vylejzá z právnické fakulty, jde do Pařížský, jede metrem na Vyšehrad, z Vyšehradu na Pankrác a zpátky na Václavák, což nechápu proč, když tam musela přestupovat na céčko před chvílí, a pak jde zpátky do Petřínskejch sadů, kam se mezitím nějakým způsobem teleportuje i týpek z Alp, protože jinak si neumim vysvětlit, jak se v jedný vteřině může promenádovat někde v Rakousku a v druhý bejt v Praze. No a pak se setkaj a končí to. Tak kdybyste si někdy chtěli udělat výlet po Praze, tak tady je doporučená cesta kudy se můžete vydat. Zejména můžu doporučit ten Pankrác, vážně se vyplatí dojet až tam, protože je tam fakt hodně krásnejch památek:

exitempire3

Klikni pro zvětšení

Druhý klip je na song „Shut Up“. Já osobně ten song celkem cenim, což jsem psal už v recenzi na jejich EP. Teď tu máme ale i video, tak si pojďme tedy probrat, co se v něm děje.

Hned ze začátku vidíme jak to skončí, tedy že krvavej frontman spolu s jeho kámošema z kapely nakládaj někoho do kufru. Pravděpodobně je ta dotyčná osoba mrtvá podle spršky krve na frontmanově košili.

exitempire1

Pak se celej klip díváme na to, jak frontman pobíhá po nějaký starý továrně. Myslim si, že je to ta z Rocku podvraťáků, ale tentokrát tam týpek nehledá pana čtyřnohého, ale trhá a rozhazuje nějaký fotky. Nevim jenom, proč kvůli házení fotek musel chodit do továrny, ale oukej. Během toho jsou prostřihy na kapelu a na to, jak už zakrvácenej sedí u stolu a nepřítomně kouká do blba. Asi lituje. Ke konci klipu se ovšem dozvídáme to podstatné, když se na obrazovce objeví close-up na fotku položenou na oschlém vánočním stromku.

exitempire2

Asi se všichni shodneme, že je to už jasné. Frontman seděl u stolu a litoval toho, že to nebyl právě on, kdo napsal „It’s My Life“ a to, že právě zavraždil Jon Bon Joviho ho nijak zvlášť neuspokojilo. R.I.P. a pokud jste někteří z vás čekali, že po dvaceti letech vydá Jon zas nějakou desku, tak vás tímto zklamu. A poděkujte za to Exit Empire. Zítra jdu na policii podat trestní oznámení, protože tohleto fakt nehodlám trpět!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *