Enter Shikari zase v Praze

The_Mindsweep_CoverNaposledy byli Enter Shikari v Praze 13. ledna 2015 přesně 6 dní před vydáním desky „The Mindsweep“. To se zdálo jako šitka, protože deska ještě nebyla venku, ale songy už se měly hrát live. Majndsvýp nakonec ale leaknul a všichni si to stejně pustili předem. Pak tu byli ještě o 9 měsíců později v Brně, ale tam nikdo nebyl, protože v Brně nikdo nebydlí a kdo ano, tak chodí na pole orat s traktorem a metuly ho nezajímaj. Ano, bydlím v Praze, uhodli jste to správně. No každopádně teď tu Enter Shikari budou znovu a to 9. prosince 2017 a v Praze!

V nějakym rozhovoru loni na podzim (už nevim v jakym, takže po mně nechtějte zdroje) Rou Reynolds prohlásil, že v lednu a únoru 2017 budou nahrávat novou desku a že bude prej mnohem víc vyhrocená, než jejich dosavadní alba. Rou teda nepoužil přímo slovo „vyhrocená“, ale myslel to tak. Jsem zvědavej, co to ve skutečnosti bude znamenat hudebně. Tak jako tak doufám, že to znamená, že nová deska vyjde brzy a že ten koncert v prosinci bude v rámci ní. Protože to poslední, co před Vánoci budu chtít, je jít na již třetí koncert v Čechách, kde se hraje „The Mindsweep“. Je to sice moje asi nejoblíbenější deska ever, ale chápejte, jet tři tour s tou samou fošnou je už docela trapas.

Takže tady máte facebook event, kam se všichni teď povinně zapište, ať na to nezapomenete. Lístky se prodávaj na tiketportálu za 6 číl, což je v pohodě cena na to, že už maj ES relativně fame. Tolik stojí i posraný metalcory a tohle je asi tak 153x lepší. Pojďme se ještě podívat na support. Spoustu lidí (mě) support většinou absolutně nezajímá a když jsem na koncertě a hraje support, tak já naopak sedim na hajzlu a hraju 2048, ale kvůli vám je tady rozeberu.

Takže první kapela se jmenuje Lower Than Atlantis. Ne, nemá to nic společnýho s AT•LANTIS. Díky bohu. Je to takovej rokec a vlastně to neni tak špatný. Slyšel jsem teda akorát jenom jeden song (níže), ale je to v pohodě poslouchání. Nicméně přijde mi, že jsem něco takovýho slyšel už stokrát. Vim však na 100 %, že by mi Mubarak řekl, že je to kurevská teploušárna a Saddam by se beze slov otočil zády a pustil si do sluchátek nějaký djenty. Takže posuďte sami, jestli si na to půjdete stoupnout pod stage, anebo se přidáte ke mně na hajzlu a budeme se předhánět v high score.

Druhá předkapela se jmenuje Astroid Boys a je to pěkná sračka. Ale jako vážně. Je to zkurvená sračka a to až tak moc, že se ani nebudu obtěžovat vkládat sem do článku video. Navíc frontman má fakt Backpfeifengesicht. Jestli to ale opravdu potřebujete slyšet, tak tady máte link na video a to je maximum, co pro vás jsem ochotnej udělat. Ale teď fakt. Neklikejte na něj. Radši si běžte pustit třeba dyki tanci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *