Definuje Mě definují nějakou identitu

definuj mě 150Oukej tak já to teda napíšu. Je to česká kapela, což nám přináší větší fejm. Navíc mi to kurva už tejden vyskakuje jako sponzorovaný příspěvek na FB a já z toho chci chcípnout, ale je to pořád lepší než čerstvě narozené děti a ožíračky v El Mágicu. Na Define Me už jsem jednou psal, ale tenkrát ještě neměli žádnej vymazlenej klip od Radima Věžníka. Od tý doby se toho dost změnilo. Už tam nezpívá ten člověk co tam zpíval a možná ještě někdo další, moc to nepoznám, protože jsou všichni vystajlovaný a nejspíš se mohla změnit i jejich hmotnost.

Novej klip se jmenuje „Identity“ a má dost hlubokou myšlenku. Někdy se prostě dostaneme do mezní situace, která definuje, kdo vlastně jsme. To mívám vždy, když si dám bagetu ze Subwaye s extra porcí jalapeň a následující den se ráno definuju na hajzlu. Asi to ale ještě nebylo nikdy tak mezní, abych se rozhodnul, že už to příště neudělám. Na druhou stranu to neni o nešťastné lásce, píchání buchet a ožírání se, což je dobře, furt čekám na ten den, kdy Kanye West začne rapovat o nebulách. Ještě bych mohl zmínit, že kapela taky vydala nějakej 360° klip, kterej ale vůbec nedává smysl, protože se v něm sice můžu otáčet, ale zároveň to furt celý problikává a mění se pozice členů kapely. Tak hale, tyhle klipy jsou od toho, že se může člověk dívat na co zrovna chce a otočit na koho chce. Takle je to prostě uplně normální klip, akorát v zasraný třistašedesátce a vůbec to nedává smysl. Oba klipy jsou samozřejmě ve 4K, takže si připadám jak na E3 při prezentaci EA a můj komp to stejně nestíhá.

 

Písnička je docela oukej, takovej rokec, včera sem si zrovna pouštěl „Animals“ od Nickleback a to je taky takovej rokec, ale asi míň progresivní. Neni to metalcore, což chválim, protože metalcore v ČR už nechceme a kdo ho začne znovu hrát, obdrží karabáč Šaabův. Zpěv mě trochu sere, obzvlášt okamžiky, kde se zakvílí „ON MAJ WEJÍÍÍÍ“, navrhuju to tam live nehrát a vložit tam třeba bass drop nebo nasamplovanou drůbež. A celkově ten zpěv nějak oživit, někde trochu víc zařvat, někde zas ubrat. Nemyslim tim žádnej guturál samozřejmě, na to tam neni dost flažoletů.

Klip neni ve skladu, což je stejně dobrá zpráva jako že to neni metalcore. Je vidět, že se týpci chtěli libově voháknout na klip a šli si koupit nový kalhoty, akorát se teď dělaj jenom ustřižený nebo rozpáraný, čehož si můžeme všimnout. Měl sem stejnej problém, nakonec sem teda sehnal normální, ale holka na pokladně se netvářila moc vlídně, když jsem se ptal, jestli je nějaká možnost, že se to zas někdy bude dělat bez děr. Jakub odstranil dlouhou patku a přilepil jí na basáka, načež spolu se zpěvákem vypadaj jako štětce, zpěvák čistej nadejchanej a basák už požitej na malbu zátiší. V celym klipu neustále problikávaj nějaký známý obličeje, obzvlášť mě zaujal Ondra z Fall From Everest, kterýho jsem o víkendu spatřil namalovanýho v jedný galerii, což dokládám v přiloženém obrázku. Taky tam furt nasraně chodí nějaká holka a zajímalo by mě, čí je to neteř. Ty výbuchy barev na konci jsou ovšem libový, vzpomněl jsem si na Kingsman: The Secret Service, když tam na konci všem lupnou kebule a vyvalí se přesně stejný spektrum. Já bych to ideálně nasral do celýho klipu, ale nevim, jestli měli kluci dost barevnýho dýmu a taky, jestli by třeba nezdechli na nějaký jedovatý splodiny.

koláž jidáš

2 Responses to Definuje Mě definují nějakou identitu

  1. Fisha Mandoor napsal:

    Kam na tu nasamplovanou drůbež a podobný věci chodíte? 😀 😀 😀

  2. Fisha Mandoor napsal:

    Wtf on si v klipu zahrál i Filip Vlček? :O

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *