Periphery jdou do filmu

juggernaut_omegaJak jsem byl právě informován z profilu Mishy Mansoora, Periphery budou ke svému novému dvojalbu, nesoucímu název Juggernaut, vydávat také dokument o jeho tvorbě. Podle již zveřejněného traileru se můžeme dohadovat, o čem tento skvost bude.

Vzhledem k tomu, že je to dokument o tvorbě nadcházejícího alba, tváří se, že jeho obsah s tím bude korespondovat. Ovšem po zhlédnutí traileru jsem došel k závěru, že v tom bude mnohem víc. Už jen díky černobílému filtru, hudbě a stylu střihu několika úvodních sekvencí je jasné, že dokument možná režíroval sám M. Night Shyamalan, neboť vypadá značně tajemně a našlo by se i několik odkazů na Vesnici nebo Znamení. V první polovině můžeme například vidět, že Mark Holcomb hraje také na akustickou kytaru, Matta Halperna vzrušuje hra na jeho bicí soupravu, Nolly má lesknoucí se hlavu, Nolly nosí brýle na zádech nebo jak Nolly vysvětluje Jakovi jaké jsou jeho oblíbené cereálie (0:34). Nolly se dále objevuje v mnoha scénách a je jasné, že bude jednou z hlavních postav.

bias

Nicméně po tomto psychologickém úvodu přichází mnohem akčnější část, která nám odhaluje i temnější stránky ze života hudebníků. Zjišťujeme, že Misha Mansoor umí tančit a Nolly svářet. Nejtajemnější postavou je nicméně frontman Spencer Sotelo, který kromě řvaní také pije alkohol, pije alkohol a do toho zvedá závaží nebo si vpichuje marihuanu. Je tedy možné, že film bude obsahovat podobné scény jako dokument Some Kind of Monster skupiny Metallica a Spencer tak bude naštvaně práskat dveřmi a odcházet na odvykačku jako James Hetfield.

Je zajímavé, kolik toho člověk dokáže najít v necelých dvou minutách. Tento dokument tedy napjatě očekávám a doufám, že bude i podrobně popisovat jak se ladí bias nebo kolik Axe FX člověk potřebuje na nahrání alba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *