Our Last Cover budou hrát v Praze

olnAmerická kapela Our Last Night oznámila turné po celém světě a protože Čechy jsou jakože taky na světě, tak přijedou i sem. A já vám k tomu něco málo povím.

Kapela Our Last Night pochází z USA z města New Hampshire, které je zajímavé snad jen tím, že se podle něj jmenují hempšírky. Tato banda se rozhodla, že si vydobude popularitu natáčením coverů na oblíbené popové vypalovačky současné doby. To by nebylo nic špatného, kdyby ovšem covery netvořily 98,76 % tvorby této kapely. Ani si nejsem jistej, jestli vůbec mají nějaký vlastní song, protože když otevřu jejich YouTube, hemží se to tam samými Skyfally, Selenami Gomé, Taylorami Swiftami, Katy Perrami a další sérií jmen nechvalně známých především z ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem a Patrikem Zmrduckým (sorry, chtěl jsem si zkusit komentář ala STAY Z).

No ale chlapci jsou to nejspíš pohlední, takže předpokládám, že tak na 300 holčičích fans se na tenhle koncert nejvíc mega těší a tak jakoby napíšu pozvánku, že tam můžete 15. května do Lucerny přijít (event zde). Hraje tam ještě jistá kapela Palisades, což nevim co je, ale když to slyšim, představim si palisádovou hradbu z Age of Empires 2. No a pak tam hrajou alfrédi a analogové John Wolfhooker, které velmi oceňuje Mubarak, jak jste se mohli dočíst v recenzi na jejich desku. Já tam spíš nepůjdu, ale vy klidně jděte. Anebo tam možná půjdu, ještě nevim.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *